Pierwszym Prezesem ZKS Izolator Boguchwała został w 1948 roku Kazimierz Buczek a wiceprezesem Zbigniew Syska.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Gramy dalej w Okręgowym Pucharze Polski!

W sobotę 5 marca piłkarze Izolatora Boguchwała w ramach kolejnej rundy rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski podejmowali na boisku w Słocinie Legion Pilzno, było to pierwsze spotkanie o stawkę w 2022 roku.
Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy Legionu Pilzno, którzy bramkę zdobyli w 17 minucie spotkania po dośrodkowaniu z lewej strony boiska i celnym strzale głową Kamila Tyrki. Izolator na trafienie odpowiedział minutę później a na strzał z dystansu zdecydował się Michał Daniel, po uderzeniu futbolówka trafiła pod poprzeczkę bramki Manieckiego. Drugą część meczu lepiej rozpoczęli nasi zawodnicy, tę przewagę udokumentowali w 60 minucie gry. Wówczas prostopadłą piłkę do Filipa Leśniaka zagrał Tomek Nalepka. Leśny w sytuacji sam na sam celnie przymierzył i zdobył drugiego gola dla naszej ekipy. Ostatnie słowo w regulaminowym czasie gry należało do graczy Legionu. Nasi rywale wyrównującego gola zdobyli po bramce Piotra Syguły bezpośrednio z rzutu wolnego. W serii rzutów karnych lepsi okazali się Biało-zieloni, którzy zdobyli 5 goli, a nasi rywale odpowiedzieli 4 trafieniami. Duża w tym zasługa Adama Polita. Nasz bramkarz obronił dwa rzuty karne! Kolejne spotkanie biało- zieloni rozegrają już w sobotę w Łańcucie kiedy to na inaugurację rundy wiosennej IV ligi podejmować będą ekipę Stali Łańcut. 

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - LEGION PILZNO 2-2 (1-1) karne: 5-4

0-1 Tyrka (17')
1-1 Daniel (18')
2-1 Leśniak (60')
2-2 Syguła (69')

Izolator: Polit- Gajdek, Bogacz, Cach (60. Lukanzu) - Leśniak (60. Płocica), Urbaniak (70. Ciemierkiewicz), T. Nalepka, K. Wilk (65. J. Wilk) - P. Nalepka, Piękoś (60. Ivaniuk), Daniel

Ostatnie spotkanie

19. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA, 20.11, 12:00
IZOARENA

izolator

 

4:0

orzel

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(4:0)

ORZEŁ PRZEWORSK

Przerwa zimowa

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 306 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA