W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Podział punktów w Lubartowie

W niedzielne przedpołudnie drużyna kobiet Izolatora Boguchwała rywalizowała w wyjazdowym spotkaniu 4. kolejki 3.ligi z ekipą MOSiR Lubartów. Od początku spotkania podopieczne Doroty Ślusarczyk ruszyły do ataku, dzięki czemu prowadziły do przerwy.

Spotkanie rozpoczęło się pod dyktando zawodniczek Izolatora Boguchwała, które już w 3. minucie spotkania mogły prowadzić, jednakże wtedy zawodniczki MOSiRu Lubartów uratował słupek, przez kolejne dwadzieścia minut przyjezdne stworzyły mnóstwo sytuacji strzeleckich jednak w bramce dobrze spisywała się Izabela Tomasiak. W 28. minucie meczu po jednym z rzutów rożnych mocno zakotłowało się pod bramką gospodyń a w tym zamieszaniu najlepiej odnalazła się Ewa Zygmunt, ktora wyprowadziła na prowadzenie Izolator. Tuż przed przerwą kapitalnym strzałem z około 35. metrów popisała się Karolina Janas, która zaskoczyła tym wykonaniem rzutu wolnego bramkarkę gospodyń, dzięki czemu na przerwę zawodniczki Ślusarczyk schodziły z dwubramkową przewagą. 

Początek drugiej połowy to dosyć wyrównana gra, jednak na zegarze nadeszła 62. minuta spotkania kiedy to piłkę nad interweniującą Gabrielą Pawlus przeniosła Katarzyna Kot i tym samym wlała nadzieję w serca zawodniczek z Lubartowa. Późniejsze ataki gospodyń nie przynosiły jednak efektu. W 83. minucie spotkania drugą żółtą upomniana została Katarzyna Orzepowska w konsekwencji czego musiała opuścić plac gry. Chwilę później jednak niefrasobliwość zawodniczek Izolacji ponownie wykorzystała Kot i doprowadziła do wyrównania a mecz zakończył się podziałem punktów. Kolejne spotkanie "Izolatki" rozegrają w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 na Izo Arenie w Boguchwale a będzie to spotkanie, które zawsze dodatkowo elektryzuje bowiem będzie to starcie z ekipą DAP Dębica

MOSiR Lubartów - Izolator Boguchwała 2-2 (0-2)

0-1 Zygmunt (28')
0-2 Janas (42')
1-2 Kot (62')
2-2 Kot (85')

IZOLATOR: Pawlos- Karpińska, Czarnik, Olszańska- Kabata (Zuba 72'), Janas, Brzuszek, Zygmunt (Zabawa 69'), Rzeszut- Ciekielska (Karwat 80'), Witalec

Ostatnie spotkanie

19. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA, 20.11, 12:00
IZOARENA

izolator

 

4:0

orzel

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(4:0)

ORZEŁ PRZEWORSK

Przerwa zimowa

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 294 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA