W sezonie 2007/2008 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Walat został królem strzelców IV ligi zdobywając 21 bramek.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Skromne zwycięstwo z Naprzodem Sobolów

Zawodniczki Izolatora Boguchwała w sobotnie przedpołudnie gościły na swoim obiekcie ekipę Naprzodu Sobolów, podopieczne Doroty Ślusarczyk chciały dopisać trzy "oczka" po tym jak w ubiegłą niedzielę uznały wyższość piłkarek rezerw Tarnovii Tarnów. zawodniczki Izolatora w pierwszej połowie dały jednak koncert nieskuteczności a drogę do siatki znalazły raz, w drugiej połowie spotkania. 

Piłkarki Izolatora Boguchwała w spotkanie weszły bardzo dobrze, pokazując, że chciały narzucić od samego początku swoje tempo gry i swoje warunki, uderzenia "biało- zielonych" były jednak albo za słabe albo prosto w bramkarkę drużyny Naprzodu Sobolów. Najlepszą okazję do zdobycia bramki zmarnowała Agnieszka Ciekielska, która w sytuacji oko w oko z bramkarką uderzyła prosto w zawodniczkę z Sobolowa. Godny odnotowania był również rzut wolny zza "szesnastki" kiedy to przy słupku piłkę zmieścić chciała Ciekielska ale w bramce znów dobrze spisała się bramkarka gości, do przerwy żadnej z drużyn nie udało się znaleźć drogi do bramki. 

Początek drugiej połowy w wykonaniu podopiecznych Doroty Ślusarczyk przyniósł już jednak bramkę, w 52. minucie spotkania piłkę z rzutu rożnego wrzucała Karolina Janas, w polu karnym świetnie znalazła się Agnieszka Ciekielska, która mocnym strzałem głową wpakowała piłkę do siatki. W dalszej części meczu gospodynie oddały pole do popisu piłkarkom Naprzodu i momentami robiło się naprawdę groźnie jednakże, piłka nie znalazła już drogi do siatki i to "Izolatki" mogły cieszyć się z kompletu "oczek". Kolejne spotkanie Izolacja rozegra na wyjeździe a będzie ono miało miejsce w Lubartowie, gdzie 12. września podejmować będą drużynę tamtejszego MOSiRu, pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi już o godzinie 11.00.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - NAPRZÓD SOBOLÓW 1-0 (0-0)

1-0 Ciekielska (52')

Izolator: Pawlos- Lew (Karwat 63'), Karpińska, Olszańska- Rzeszut, Janas, Zygmunt (Zuba 52'), Brzuszek, Kabata (Szumilas 69')- Witalec, Ciekielska (Krajewska 80')

 

Ostatnie spotkanie

19. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA, 20.11, 12:00
IZOARENA

izolator

 

4:0

orzel

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
 

(4:0)

ORZEŁ PRZEWORSK

Przerwa zimowa

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 299 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA