Zakładowy Klub Sportowy Izolator Boguchwała powstał w 1944 roku przy Zakładach Porcelany Elektrotechnicznej ZAPEL.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Karpaty Krosno pierwszym rywalem Izolacji w meczu o stawkę w 2021 roku!

izolatorkrosnianka149… tyle dni upłynęło od ostatniego meczu o stawkę Izolatora Boguchwała w rozgrywkach IV ligi podkarpackiej. W najbliższy weekend Biało-zieloni zainaugurują wiosnę meczem na IzoArenie z Karpatami Krosno.

Karpaty Krosno obecnie zajmują czwarte miejsce w tabeli. Nasi ligowi rywale w 21 meczach w rundzie jesiennej uzbierali 40 punktów. Na ten dorobek złożyło się 12 zwycięstw, 4 remisy i 5 porażek. Drużyna z Miasta Szkła na podkarpackich murawach zdobyła 31 bramek i 17 straciła.

W zimie do Karpat dołączyli: Edgar Silva Moreira (Nybergsund IL Trysi), Pedro Banks (Cosmos Nowotaniec), Tomasz Bober (Raków Częstochowa), Grzegorz Gawle (VfL Biedenkopf). Zaś z zespołem prowadzonym przez trenera Lianę pożegnali się: Fabio Ramiro Co, Samuel Asante, Robert Kozubal, Rafał Głód i Karol Czelny.

Izolator Boguchwała pięciomiesięczną przerwę w rozgrywkach ligowych spędził na drugim stopniu podium. Biało-zieloni w pierwszej rundzie sezonu 2020/21 wygrali 13 spotkań, 4 zremisowali i 4 przegrali.

Przed rundą wiosenną kadra Izolacji została poszerzona. Nasz zespół wzmocniło 6 zawodników, zaś opuściło trzech. I tak do Izolatora dołączyli: Patryk Drzymała, Mateusz Kasprzyk, Mikołaj Kula, Georgelas Lukanzu, Radosław Bąk i Przemysław Nalepka. W najbliższych meczach w biało-zielonym trykocie nie zobaczymy już Michała Szularza, Patryka Wiącka i Simona Mazura.

W rundzie jesiennej obie drużyny już raz spotkały się na IzoArenie, wówczas po 90ciu minutach gry padł bezbramkowy remis.

Runda wiosenna dla najlepszych ośmiu drużyn w tabeli IV ligi zostanie rozegrana systemem mecz+rewanż. Oznacza to, że w najbliższych tygodniach z Karpatami zmierzymy się po raz drugi. Tym razem na boisku naszych rywali, a dokładnie do tego pojedynku dojdzie w 10. kolejce, która zaplanowana jest na weekend 5-6 czerwca.

Mecz 1. kolejki rundy wiosenne grupy mistrzowskiej pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Karpatami Krosno zostanie rozegrany w sobotę 10 kwietnia 2021 roku o godzinie 11:00 na IzoArenie. Arbitrem głównym tej potyczki będzie Pan Mariusz Myszka, reprezentujący Kolegium Sędziów Stalowa Wola.

______________________________________________________________________________________________

Obecnie mecze ze względu na panujące obostrzenia rozgrywane są bez udziału publiczności. Dla kibiców obu drużyn ze spotkań rozgrywanych na boguchwalskiej IzoArenie postaramy się przeprowadzić transmisje wideo na żywo na YouTube.

Sponsorzy

Ostatnie spotkanie

22. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 06.04.2024, 11:00
IZO_ARENA (Boguchwała)

 

2:1

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
(1:1)
Głogovia Głogów Małopolski

Następne spotkanie

23. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 13.04.2024, 16:00
ŁAŃCUT

 

-:-

STAL ŁAŃCUT
(-:-)
IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Gramy

IZO-ARENA

Przerwa zimowa (2)

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 626 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA