Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Plan sparingów Izolatora - ZIMA 2021

izolatorPrzedstawiamy plan sparingów Izolatora Boguchwała - ZIMA 2021.

Nasi zawodnicy obecnie trenują indywidualnie. Biało-zieloni do treningów drużynowych wrócą 7 grudnia. Grudniowe treningi potrwają do 23.12.2020

Następnie już główna faza przygotowań do rundy wiosennej rozpocznie się 12 stycznia 2021 roku. W tym okresie trener Bartosz Zołotar przygotował naszym piłkarzom 9 meczów sparingowych.

Izolator w zimowym okresie zmierzy się z dwoma trzecioligowcami: Wólczanką Wólką Pełkińską i Sokołem Sieniawa. Ponadto zagramy z czterema drużynami z IV ligi podkarpackiej – Sokołem Kolbuszowa Dolna, Stalą II Mielec, Resovią II Rzeszów i Orłem Przeworsk. Z Tymi ekipami nie spotkamy się jednak na wiosnę, ponieważ wszystkie te drużyny zagrają w grupie „spadkowej”

Dwa mecze kontrolne rozegramy z czwartoligowcami z innych województw. Przedstawicielem czwartej ligi małopolskiej będzie Unia Tarnów, zaś czwartej ligi świętokrzyskiej – Czarni Połaniec. Ostatnim rywalem Izolacji będzie Stal Łańcut, wicelider rzeszowskiej okręgówki.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem meczów kontrolnych. O ewentualnych zmianach w planie sparingów będziemy informować na bieżąco.

Sponsorzy

Ostatnie spotkanie

17. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 18.11.2023, 11:00
IZO_ARENA (Boguchwała)

 

1:2

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
(0:1)
COSMOS NOWOTANIEC

Gramy

IZO-ARENA

Przerwa zimowa (2)

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA