Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Czwarty mecz bez punktów w tym sezonie...

izolatorpoloniaNie była to udana sobota dla kibiców Izolacji. Wprowadzenie czerwonej strefy spowodowało bowiem, że nie mogli pojawić się na trybunach Izo Areny. Jednak dzięki transmisji na żywo blisko 130 osóbmogło na żywo śledzić wynik meczu.

Osoby, które nieco spóźniły się na transmisję mogły być jednak w wielkim szoku. Bo już w 6 minucie było 2-0 dla gości... Polonia spotkanie rozpoczęła znacznie lepiej. Nasza drużyna była nieco zaskoczona aktywnym pressingiem i nie bardzo umiała sobie z tym poradzić. Pierwsza bramka padła juz w drugiej minucie, kiedy to po błędzie naszych zawodników w polu karnym znalazł się niepilnowany Vladyslaw Valihura i wpakował piłkę do bramki. Izolacja zamroczona po pierwszym ciosie, przyjęła drugi, jak się później okazało decydujący. Zza pola karnego na uderzenie zdecydował się Robert Czuryk a piłka poszybowała nad wysuniętym z bramki Dawidem Ziobro i wpadła mu za przysłowiowy "kołnierz".

W szoku byli wszyscy, lecz z minuty na minutę Izolator zaczął dochodzić do sytuacji. Najlepszą miał chyba Michał Daniel, który jednak z bliskiej odległości nie trafił w bramkę. W drugiej części meczu Izolacja ruszyła do ataków, ale ambitnie walcząca Polonia nie ustępowała. Nie pomagała fatalna murawa, mecz przypomniał raczej spotkanie na błocie niż na trawie. Wiadomo, że w takich warunkach łatwiej bronić niż atakować. Nasza drużyna stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji, ale niestety nie potrafiła ich sfinalizować.

Zimny kubeł wody dosłownie i w przenośni wylał się na naszą drużynę. Był to nasz bardzo słaby mecz i z tym dyskutować nie można. Najważniejsze jest jednak, aby teraz wyciągnąć odpowiednie wnioski i wygrać kolejny. Do końca rundy pozostało ich cztery, a przewaga nad dziewiątą w tabeli, właśnie Polonią, wynosi na ten moment 5 punktów. Trzeba zatem zachować czujność

Izolator Boguchwała - Polonia Przemyśl 0:2 (0:2)

Izolator Boguchwała: Ziobro - Gajdek, Bogacz, Cach - Worosz, Dobrzański (74 Mazur), Ciemierkiewicz (60 Buda), Wilk (65 Łeń) - Kowal (54 Penar), Dudek, Daniel

Polonia Przemyśl: Maciewicz - Zanko, Kuźniar, Hajduk, Czuryk, Valichura (83 Falko), Kowalski, Głuszko, Popynaka (90 Babieczko), Sedlaczek (69 Stopa), Solarz

Sędziował: Kantor (Dębica)

Sponsorzy

Ostatnie spotkanie

17. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 18.11.2023, 11:00
IZO_ARENA (Boguchwała)

 

1:2

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
(0:1)
COSMOS NOWOTANIEC

Gramy

IZO-ARENA

Przerwa zimowa (2)

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 179 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA