Najwyższy poziom ligowy Izolator uzyskał w sezonie 1986/87 zajmując 3. miejsce w ówczesnej III lidze (trzeci poziom rozgrywkowy w Polsce).

Example of Section Blog layout (FAQ section)

Kolejne derby powiatu rzeszowskiego, podejmujemy Resovię II

izolatorresoviaPrzed nami piętnasta seria spotkań o Mistrzostwo IV ligi podkarpackiej. W tej kolejce Izolator Boguchwała na IzoArenie zmierzy się z rezerwami pierwszoligowej Resovii Rzeszów.

Resovia II Rzeszów obecnie ma na swoim koncie 11 punktów, na które złożyły się trzy zwycięstwa, dwa remisy i dziewięć porażek. Ten dorobek punktowy zawodnikom Adama Bukały pozwala na zajmowanie 20 lokaty w ligowej tabeli. Bilans bramkowy rezerw Resovii to 23 bramki zdobyte i 26 straconych.

Młodzi zawodnicy Resovii przed tygodniem pokonali na sztucznym boisku przy Wyspiańskiego w Rzeszowie, gdzie na co dzień rozgrywają swoje mecze drużynę Czarnych Jasło 4:0. Hatricka w tamtym meczu zdobył Jakub Persak, a jedno trafienie dorzucił Garbiel Kyciński.

W poprzedniej kolejce Izolator natomiast w meczu wyjazdowym pokonał obecnego lidera IV ligi podkarpackiej – Piast Tuczempy, wygrywając na stadionie w Tuczempach 1:0. Autorem jedynego gola w tamtym spotkaniu zdobył Michał Daniel, finalizując podanie od Konrada Kowala.

W środę Izolacja rozegrała spotkanie pucharowe, w ramach III rundy Pucharu Polski Rzeszów-Dębica. Naszym rywalem był Zryw Dzikowiec. Spotkanie z niżej notowanym rywalem zakończyło się wygraną Izolatora aż 10:1. Resovia II miała również rozegrać w minioną środę spotkanie pucharowe, rywalizując ze Strumykiem Malawa. Ten mecz jednak się nie odbył z powodu zalanego boiska w Malawie.

Spotkanie 15 kolejki IV ligi pomiędzy Izolatorem Boguchwała a rezerwami Resovii Rzeszów zostanie rozegrane w sobotę 3 października o 15:00 na IzoArenie. Arbitrem tego meczu będzie Grzegorz Łącz z Tarnobrzega.

Gorąco zapraszamy wszystkich kibiców na IzoArenę i zachęcamy do gorącego ale kulturalnego dopingu!

Sponsorzy

Ostatnie spotkanie

22. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 06.04.2024, 11:00
IZO_ARENA (Boguchwała)

 

2:1

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
(1:1)
Głogovia Głogów Małopolski

Następne spotkanie

23. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 13.04.2024, 16:00
ŁAŃCUT

 

-:-

STAL ŁAŃCUT
(-:-)
IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Gramy

IZO-ARENA

Przerwa zimowa (2)

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA