Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Izolator pokonuje Partyzanta Targowiska

Izolator Boguchwała dopisał pierwsze punkty do swojego konta w nowym sezonie. W meczu drugiej kolejki Izolacja pokonała na IzoArenie zespół Partyzanta Targowiska 2:1. Bramki dla

Biało-zielonych zdobywali Michał Daniel oraz Kacper Rączka.

Pierwszy gol dla Izolacji padł po rzucie rożnym w 33 minucie. Z narożnika boiska piłkę dośrodkował Hubert Rączka, futbolówkę głową zgrał Patryk Wiącek a za linią bramkową piłkę umieścił Michał Daniel.

Do wyrównania stanu meczu w 56 minucie gry doprowadził Radosław Macnar, który będąc w polu karnym zdecydował się na silny strzał przy bliższym słupku. Niestety warunki panujące w czasie gry nie pomogly Szularzowi i strzał byłego zawodnika Rzemieślnika Pilzno wylądował w siatce.

W 76 minucie fatalny błąd popełnił zawodnik Partyzanta Bartłomiej Wilk, który podał piłkę prosto pod nogi Kacpra Rączki. Kacper ruszył z piłką w kierunku bramki i w sytuacji sam na sam umieścił piłkę w bramce.

Po ponownym wyjściu na prowadzenie przez Izolator odważniejsze akcje zaczęli przeprowadzać goście jednak w tym dni nie znaleźli już sposobu da pokonanie Michała Szularza. Warto wspomnieć o dobrym występie naszego bramkarza, który popisał się w tym dniu kilkoma naprawdę dobrymi interwencjami broniąc m.in. strzał z dystansu Borowczyka czy Wilka już w doliczonym czasie gry.

Kolejny raz w wyjściowym składzie Izolacji zagrało 5 młodzieżowców, a kolejnych dwóch weszło z ławki rezerwowych.

W sobotę drużynę trenerów Kachniarza i Bogacza czeka mecz wyjazdowy z Wisłokiem Wiśniowa.

Izolator Boguchwała – Partyzant Targowiska 2:1 (1:0)

Bramki: Daniel (33.), K. Rączka (75.) – Macnar (56.)

Izolator: Szularz – Gajdek, Bogacz, Wiącek, Wilk – H. Rączka (76. Wania), Ciemierkiewicz, Dobrzański, Daniel, Dec (65. Pikiel) – K. Rączka (86. K. Penar)

Partyzant: Półkoszek – Sieniawski, Wilk, Chmielowski, M. Penar – Kasperkowicz, Stanisz (71. Kubal), Groborz, Borowczyk, Kozubal (56. Szubrycht) – Macnar

Żółte kartki: Wiącek, Ciemierkiewicz – Sieniawski, Chmielowski, Groborz, Borowczyk, Macnar

Czerwona kartka: Groborz (za dwie zółte)

Sędzia: Damian Kublas (Jarosław)