W lutym 2011 roku po raz pierwszy kontrakt z Izolatorem podpisał zagraniczny zawodnik, wychowanek ukraińskich Karpat Lwów - Nazar Litun.

Izolator wysoko pokonał Strug Tyczyn

izolatorstrug tyczynW środę, 13 lutego Izolator rozegrał sparing ze Strugiem Tyczyn. Biało-zieloni pokonali drużynę z rzeszowskiej ligi okręgowej aż 7:0.

Trzy dni wcześniej Izolator został pokonany przez trzecioligowy Sokół Sieniawa aż 4:0.

Po tym meczu nasi zawodnicy chcieli udowodnić sobie oraz kibicom, że był to jedynie wypadek przy pracy podczas zimowych sparingów.

W sparingu z trzecią drużyną okręgówki nasz zespół przeważał przez 90 minut spotkania. W pierwszej odsłonie tego sparingu Izolator zdobył trzy bramki. Do bramki Strugu dwukrotnie trafił Dawid Pałys a trzeciego gola pewnie egzekwując rzut karny zdobył Patryk Wiącek.

Strzelanie w drugiej połowie rozpoczął Patryk Zieliński. Następnie w narożniku pola karnego sfaulowany został Dominik Pikiel. Do rzutu karnego podszedł sam poszkodowany i zdobył piątego gola.

Szóste trafienie należało do Krzysztofa Domin, natomiast wynik spotkania ustalił Michał Worosz.

W sobotę Izolator zagra na wyjeździe w Sanoku z Ekoballem. Początek tego meczu na sztucznym boisku przy Stróżowskiej o godzinie 11:30.

Izolator Boguchwała – Strug Tyczyn 0:7 (0:3)

Bramki: Pałys 2, Wiącek (karny), Zieliński, Pikiel (karny), Domin, Worosz

Izolator I połowa: Kaszuba – Brogowski, Bogacz, Wiącek, Wilk K. – Filip, Dobrzański, Sitek, Zieliński, Pikiel – Pałys

Izolator II połowa: Ruszkowski – Gajdek, Bogacz, Kachniarz, Wilk J. – Worosz, Dobrzański (60. Testowany), Domin, Zieliński, Pikiel – Dudek