Pierwszym Prezesem ZKS Izolator Boguchwała został w 1948 roku Kazimierz Buczek a wiceprezesem Zbigniew Syska.

Remis w ostatnim meczu rundy jesiennej

izolatorsokol kolbuszowadolnaIzolator Boguchwała zremisował na IzoArenie z Sokołem Kolbuszowa Dolna 2:2. Biało-zieloni dwukrotnie w tym meczu doprowadzali do wyrównania wyniku meczu.

Pierwszy gol w tym meczu padł w 22 minucie. Rzut rożny wykonywał Izolator jednak nasz zespół zamiast zagrozić bramce gości nadziali się na szybki kontratak zakończony celnym strzałem Briana Dziedzica.

Zdecydowanie więcej działo się w drugiej połowie. Szczególnie w ostatnich dziesięciu minutach gry. Najpierw w 80 minucie do wyrównania doprowadził Adrian Sitek, który gola zdobył bezpośrednio z rzutu wolnego.

Remis utrzymał się zaledwie dwie minuty. Nieporozumienie Dawida Kaszuby z pozostałymi kolegami z drużyny wykorzystali napastnicy Sokoła ponownie wyprowadzając swój zespół na prowadzenie.

Jeszcze szybciej na tego gola odpowiedział Izolator. Gospodarze do wyrównania doprowadzili w 83 minucie. W pole karne dośrodkował Sitek, piłka trafiła pod nogi Łukasza Szczoczarza, który kolejny raz doprowadził do wyrównania.

Niestety na więcej bramek nie było już stać naszych zawodników i musieliśmy się podzielić punktami z beniaminkiem z Kolbuszowej Dolnej.
Po tym remisie spadliśmy na trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Za tydzień, jeśli warunki atmosferyczne pozwolą zostanie rozegrana pierwsza kolejka rundy rewanżowej. W osiemnastej serii gier Izolacja na IzoArenie zmierzy się z Piastem Tuczempy. Mecz z zespołem z Tuczemp rozegrany zostanie w niedzielę 25 listopada o 11:00.

Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna 2:2 (0:1)

Bramki: Sitek (80.), Szczoczarz (83.) – Dziedzic (22.), Prokop (82.)

Izolator: Kaszuba – Gajdek (85. Wilk J.), Bogacz, Wiącek, Wilk K. – Filip W (55. Pikiel)., Dobrzański (66. Pałys-Rydzik), Sitek, Zieliński, Worosz – Dudek (66. Szczoczarz)

Sokół: Gajda – Karkut B, Skowron, Karkut P. Parys, Dziedzic (70. Korab), Maziarz [(60. Słasiński (90. Bik)], Mazurek (75. Wróbel), Gorzelany, Prokop, Krawczyk

Sędzia: Maciej Łamasz (Jarosław)