W lipcu 1945 roku Izolator rozegrał pierwsze oficjalne spotkanie z drużyną Traktora Rzeszów przegrywając aż 10:1!

DZIEWCZYNY | Nasze piłkarki nie zwalniają tempa. Szósta wygrana!

izolatorW 6 kolejce III ligi podkarpackiej kobiet zespół Izolatora rozgrywał swój wyjazdowy mecz w Grodzisku Dolnym z miejscową Grodziszczanką. Przepiękna pogoda dodatkowo zachęcała obie drużyny do gry.

Początek meczu w Grodzisku należał do zespołu Izolatora gdzie szybkie dwa kontrataki mogły zakończyć się strzeleniem bramek jednak dwukrotnie zabrakło wykończenia tych akcji.

Pierwszy gol padł dopiero w 17 minucie meczu. Po pięknej indywidualnej akcji Marii Prugar i precyzyjnym strzale Izolator wychodzi na prowadzenie w tym spotkaniu.

Miejscowe zawodniczki próbowały atakować bramkę przyjezdnych ale czujna obrona oraz bramkarka Izolacji nie pozwoliły na zbyt wiele zawodniczkom Grodziszczanki. W 28 i 34 minucie na listę strzelców wpisała się Sylwia Witalec, która w odstępie sześciu minut dwukrotnie pokonała bramkarkę Grodziszczanki.

Cały mecz był pod kontrolą Izolatek. Nasze piłkarki raz po raz zagrażały bramce gospodyń. Niestety nasze piłkarki nie wykorzystały kilku dogodnych sytuacji na podwyższenie prowadzenia.

W 79 minucie po pięknym strzale wynik spotkania na 4:0 ustaliła Anna Brzuszek. Podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk wysoko pokonały zespół z Grodziska i umocniły się na prowadzeniu w tabeli III ligi.

Następne spotkanie rozegramy w niedzielę 21 października 2018 roku na IzoArenie gdzie podejmować będziemy zespół Startu Jarosław. Serdecznie zapraszamy kibiców na mecz i liczymy na wasz doping.

Grodziszczanka Grodzisko Dolne – Izolator Boguchwała 0:4 (0:3)

Bramki: Sylwia Witalec 2 (28., 34.), Maria Prugar (17.), Anna Brzuszek (79.)

Izolator: K. Mścisz - K. Karwat, K. Czarnik, D. Zabawa (63. J.Pluta), M.Prugar, A. Kulpińska, K. Majer (30.Niedziałek), P. Turczyn (75. I. Lelek), A. Brzuszek, S. Witalec , A. Ślezak