W rundzie wiosennej sezonu 2011/12 Izolator nie przegrał w dziesięciu kolejnych spotkaniach 6 wygrywajac i 4 remisując.

Gramy dalej w Pucharze!

pucharIzolator Boguchwała awansował do kolejnej rundy Pucharu Polski Rzeszów – Dębica. Biało-zieloni w środę pokonali lidera rzeszowskiej okręgówki – Głogovię Głogów Małopolski 5:3.

Nasi zawodnicy losy meczu rozstrzygnęli już w pierwszej połowie. Pierwsze dwie bramki były autorstwa Patryka Zielińskiego. Następnego gole dorzucili: Dawid Pałys-Rydzik, Łukasz Szczoczarz i Dominik Pikiel. Izolacja po niespełna 40 minutach gry prowadziła już 5:0

Niestety jeszcze przed przerwą gospodarze tego spotkania po rzucie rożnym po raz pierwszy w tym spotkaniu pokonali Damiana Ruszkowskiego.
W drugiej połowie nasz zespół już nie zdobył więcej bramek. Ta sztuka dwukrotnie udała się graczom Głogovii, którzy wszystkie swoje bramki zdobyły po stałych fragmentach gry.

Drużyna spadkowicza z czwartej ligi mogła zdobyć także czwartego gola jednak rzut karny obronił Ruszkowski.

Trener Tomasz Głąb w spotkaniu pucharowym dał odpocząć Adrianowi Sitkowi, Marcinowi Brogowskiemu oraz Patrykowi Rogowi.

W sobotę wracamy do rozgrywek ligowych. Kolejnym rywalem Izolacji w walce o komplet punktów będzie Ekoball Sanok. Mecz ten zagramy w Sanoku na stadionie przy Stróżowskiej.

Głogovia Głogów Małopolski – Izolator Boguchwała 3:5 (1:5)

Bramki: Dec 2 (43.,86.), Chamera (88.) – Zieliński 2 (16.,18.), Pałys-Rydzik (24.), Szczoczarz (28.), Pikiel (37.)

Izolator: Ruszkowski – Gajdek, Bogacz, Wiącek (46. Kachniarz), Wilk J. – Filip W. (70. Worosz), Filip M., Zieliński (46. Domin), Pikiel (70. Wilk K.), Pałys-Rydzik (70. Dudek) – Szczoczarz

Żółta kartka: Chamera

Sędzia: Krystian Kołodziej (Rzeszów)