W sezonie 2007/2008 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Walat został królem strzelców IV ligi zdobywając 21 bramek.

DZIEWCZYNY | Komplet zwycięstw naszych piłkarek!

izolatorPiłkarki Izolatora Boguchwała nie zwalniają tempa. Podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk wygrały piaty mecz w sezonie i bez straty punktu zajmują pierwszą lokatę w tabeli III ligi kobiet.

W niedzielne popołudnie na IzoArenie Izolatki pokonały drużynę Interu Gnojnica 3:1.

Od pierwszego gwizdka Pani Kingi Lachtary na boisku przeważała Izolacja, stwarzając sobie więcej okazji na zdobycie bramki. Jednak większość akcji przerywały przeciwniczki starając się szybko kontratakować. I to właśnie po jednej z kontr zawodniczki Interu wywalczyły rzut rożny, po którym otworzyły wynik meczu.Piłka po dośrodkowaniu z narożnika boiska trafiła do Zuzanny Wielopolskiej, która skierowała ją do bramki obok Karoliny Mścisz. Był to dopiero drugi stracony gol w sezonie przez piłkarki Izolatora i pierwsza taka sytuacja, w której to nasze dziewczyny musiały gonić wynik meczu.

Trzy minuty po straconym golu 20 metrów od bramki została sfaulowana Klaudia Majer. Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkowała Wiktoria Krzysztoń. Bład przy tym dośrodkowaniu popełniła Patrycja Pazdan, która wypuściła piłkę z rąk prosto pod nogi Aleksandry Kulpińskiej, która nie miała problemu z umieszczeniem piłki w bramce. Po tym golu na tablicy wyników widniał remis 1:1. W pierwszej odsłonie meczu nie zobaczyliśmy już więcej bramek.

Dziesięć minut po wznowieniu gry w drugiej połowie 25 metrów od bramki sfaulowana została Sylwia Witalec. Do rzutu wolnego podeszła Anna Brzuszek. Piłka po uderzeniu Ani trafiła w poprzeczkę, następnie odbiła się od pleców bramkarki i wpadła do bramki.

W 56 minucie w polu karnym sfaulowana ponownie została najlepsza strzelczyni Izolatora – Sylwia Witalec a Pani sędzia podyktowała rzut karny, który wykorzystała Wiktoria Krzysztoń podwyższając prowadzenie Izolatek i jednocześnie ustalając wynik meczu.

W przyszłą niedzielę o podtrzymanie zwycięskiej passy piłkarki z Grodziszczanką Grodzisko Dolne. Ten mecz rozegrany zostanie o godzinie 14:00 na stadionie w Grodzisku.

Izolator Boguchwała – Inter Gnojnica 3:1 (1:1)

Bramki: Aleksandra Kulpińska (29.), Anna Brzuszek (51.), Wiktoria Krzysztoń (57.-karny) – Zuzanna Wielopolska (26.)

Izolator: Mścisz – Czarnik, Krzysztoń, Karwat, Zabawa, Kulpińska (56. Ślęzak), Majer (68. Niedziałek), Prugar (75. Pluta), Brzuszek (80. Lelek), Turczyn (41. Kondracka), Witalec

Inter: Pazdan – Ortyl (73. Świniuch), Zawiślak, Potwora, Czółno (62. Szczęch), Kielar (41. Skóra), Wielopolska (67. Róg), Drąg, Darłak (72. Ziobro), Róg, Kubik (45. Świstak)

Żółte kartki: Ortyl, Świstak, Potwora

Sędzia: Kinga Lachtara (Rzeszów)