Zmodernizowany stadion Izolatora - Izo Arenę oddano do użytku 14. września 2007. Otwarcie uświetniło spotkanie kadr U16 Polski i Rumuni.

Remis Izolacji w starci z dębickim Igloopolem.

izolatoriglopolIzolator Boguchwała po raz drugi w rundzie rewanżowej zremisował mecz ligowy. W sobotnie popołudnie na stadionie Igloopolu Dębica zremisowaliśmy z gospodarzami tego meczu 1:1.

Wcześniejszy remis również w stosunku 1:1 padł w meczu z innym dębickim klubem - Wisłoką.

Mecz przez niemal 90 minut toczył się głównie w środku pola. Obie drużyny w przekroju całego spotkania oddały zaledwie kilka strzałów na bramki.

W pierwszej części spotkania na prowadzenie wyszedł Izolator. Biało-zieloni wynik meczu otworzyli za sprawą Kamila Rębisza, który otrzymał doskonałe podanie od Patryka Zielińskiego. Rębik w sytuacji sam na sam z Psiodą nie pomylił się i zdobył swojego czwartego gola w tym sezonie.

Igloopol bramkę zdobył w drugiej odsłonie meczu. Do dośrodkowanej piłki z rzutu wolnego najwyżej wyskoczył Sebastian Wanat kierując futbolówkę do bramki obok Miłosza Lewandowskiego. Kilka minut po zdobytej bramce młody stoper Igloopolu musiał opuścić murawę. Wanat został uakrany czerwoną kartką za faul na Zielaku. Na szczęście po tym brzydkim faulu Patryk Zieliński mógł dalej kontynuować grę.

Izolacja mimo gry w przewadze nie potrafiła po raz drugi zdobyć bramki i mecz zakończył się remisem 1:1.

Zawodnicy Izolatora na ten mecz wyszli w eskorcie młodych podopiecznych Michała Bogacza ze szkółki MULKS Pustynia.

Kolejne spotkanie ligowe już w najbliższą środę. Wówczas na IzoArenie podejmować będziemy Granicę Stubno.

Igloopol Dębica – Izolator Boguchwała 1:1 (0:1)

Bramki: Wanat – Rębisz

Igloopol: Psioda - Lamparty, Wanat, Socha, Stefanik, Syguła (90. Siedlecki), K. Rokita (55. Draguła), Janus, D. Rokita (61. Żydek), Machnik (66. T. Nalepka), P. Nalepka (87. Brzostowski)

Izolator: Lewandowski - Wiącek (69. Gajdek), Bogacz, Dąbek, Wilk, Rębisz, Kachniarz (62. Worosz), Sitek (82. Dobrzański), Zieliński, Domin (75. Cupryś), Szymański (82.Wójcik)

Czerwona kartka: Wanat

Sędzia: Łukasz Krasowski (Leżajsk)