W lipcu 1945 roku Izolator rozegrał pierwsze oficjalne spotkanie z drużyną Traktora Rzeszów przegrywając aż 10:1!

Derby Gminy w ćwierćfinale PP!

pucharIzolator w miniony wtorek wygrał 3:2 z Grodziszczanką Grodzisko Dolne w II rundzie Pucharu Polski i awansował do kolejnego etapu.

W ćwierćfinale zmierzymy się z Jednością Niechobrz. Czekają nas zatem Derby Gminy Boguchwała.

Spotkanie z Jednością zostanie rozegrane w środę 25 października o godzinie 15:00 w Niechobrzu.

W spotkaniu z Grodziszczanką jako pierwsi na prowadzenie wyszli biało-zieloni. Już w drugiej minucie dobrą prostopadłą piłkę otrzymał Krzysztof Szymański. Szymek ograł obrońców gospodarzy oraz bramkarza i strzałem do pustej bramki otworzył wynik spotkania. Radość w szeregach naszej drużyny nie panowała jednak zbyt długo. Parę minut później szybkim kontratakiem i strzałem z okolic 14 metra Grodziszczanka wyrównała wynik spotkania. A następnie dwadzieścia minut później po kolejnej kontrze zdołali objąć prowadzenie.

Tuż przed przerwą piękną bramkę zdobył Michał Worosz, który opanował trudną piłkę i uderzając ją z woleja tuż pod poprzeczkę. Dla Walkera było to pierwsze trafienie dla Izolacji po powrocie do klubu.

W drugiej połowie zdecydowaną przewagę miał Izolator. Naszym zawodnikom udało się to udokumentować dopiero w 85 minucie kiedy to najlepiej w polu karnym rywala zachował się Patryk Róg ustalając wynik spotkania i pieczętując awans Izolacji do kolejnej rundy.

W spotkaniu z ekipą z Grodziska Dolnego w pierwszej połowie w bramce Izolatora wystąpił Dawid Ziobro dla którego był to pierwszy mecz w seniorach w podstawowym składzie. Pełny mecz po ciężkiej kontuzji rozegrał także Krystian Wilk.

A już w najbliższą środę kolejne pucharowe starcie i gminne derby!

Grodziszczanka Grodzisko Dolne – Izolator Boguchwała 2:3 (2:2)

Bramki: Sołek, Walkowicz – Szymański, Worosz, Róg

Izolator: Ziobro (46. Lewandowski) – Lusiusz (80. Gajdek), Dąbek, Kachniarz, Wilk – Worosz, Madeja, Cupryś (52. Domin), Żuczek, Puc (75. Rębisz) – Szymański (46. Róg)