W herbie klubu widnieje czerwona błyskawica oraz izolator, które nawiązują do historii powstania klubu oraz właściciela i sponsora drużyny.

Piąte zwycięstwo z rzędu.

juniorzyW sobotę juniorzy Izolatora rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem nasza drużyna zmierzyła się na wyjeździe z Rzemieślnikiem Pilzno, który do tej pory zajmował siódmą lokatę. ZAwodnicy Izolacji wygrali ten pojedynek 4:1 (1:0) i z kompletem punktów po pięciu kolejkach są liderem II ligi.

Pierwsza połowa meczu była stosunkowo wyrównana. Drużyna gospodarzy grała bardzo mądrze w obronie i tworzyła akcje skrzydłami. Z minuty na minutę Izolacja zaczęła jednak przejmować inicjatywę. Strzały kolejno Kamila Żuczka jak i Michała Bacia nie znalazły drogi do siatki. Rzemieślnik Pilzno próbował swoich okazji grając szybko z kontry. W dogodnej sytuacji napastnik gospodarzy zmarnował okazję do zdobycia gola. Około 30. minuty Kamil Żuczek krótko rozegrał rzut wolny. Wypuścił kapitana Izolacji Aleksandra Gajdka, a ten natychmiast zagrał mocną piłkę na długi słupek. Najlepiej w polu karnym znalazł się Michał Bać jednak jego strzał wybił obrońca Rzemieślnika. W 41. minucie akcje rozpoczął Michał Bać zagrywając piłkę na przedpole do Alberta Łysiaka. Pomocnik gości zagrał na jeden kontakt do Kamila Żuczka, który odegrał do Aleksandra Gajdka. Kapitan Izolacji wyłożył piłkę za obrońców do wychodzącego Żuczka, który nie dał żadnych szans bramkarzowi drużyny gospodarzy. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze dla naszych juniorów. Już w 48. minucie w polu karnym gospodarzy zrobiło się małe zamieszanie. Najlepiej w sytuacji odnalazł się Oskar Matuła, który strzałem w długi róg pokonał bramkarza. Po tej bramce wydawało się, że Izolacja ma juz mecz pod kontrolą. Jednak kto tak myślał ogromnie się mylił. Drużyna gospodarzy zaczęła odważniej atakować naszą bramkę. Na posterunku był jednak bramkarz Izolacji -  Damian Fic. W 52. minucie Kamil Żuczek wykonał rajd przez pół boiska i wyłożył piłkę na 10. metr Matule.  Oskar niestety pomylił się i nie trafił do siatki rywali. Niecałe 5 minut później gospodarze mieli rzut rożny, który na bramkę zamienił zawodnik Rzemieślnika Marcin Anioł. Bramka strzelona dała więcej pewności siebie drużynie gospodarzy. W  60. minucie pod własnym polem karnym piłkę otrzymał Kamil Żuczek, który minął trzech obrońców Rzemieślnika i strzałem z około 40 metrów pokonał bramkarza gości, który stał na 16 metrze. Izolacja dzięki tej bramce zaczęła grać spokojnie, szanując piłkę. Kolejne fragmenty gry to ataki Biało-zielonych. Bramkarza gospodarzy próbowali pokonać Kamil Żuczek, Dawid Sieńko oraz  Michał Bigus. Wszystkie strzały nie znalazły jednak drogi do bramki gospodarzy. Rzemieślnik próbował złapać kontakt z juniorami Izolacji jednak w tym spotkaniu dobrze dysponowany Damian Fic nie dał się już pokonać. W 90. minucie debiutujący w juniorach starszych Tymoteusz Augustyn zagrał do Kamila Żuczka, który świetnie uruchomił wybiegającego Kamila Puca. Puc nie dał żadnych szans w pojedynku sam na sam bramkarzowi i ustalił wynik spotkania .

Dziękujemy walkę i ogromne zaangażowanie zawodnikom Izolacji. W tym meczu do podstawowego składu wrócił Dawid Sieńko, który przebywał na wakacjach. Swój debiut zanotował Tymoteusz Augustyn, który wzmocnił drużynę juniorów w tym sezonie.

Następne spotkanie juniorzy zagrają u siebie z JKSem Jarosław .

Rzemieślnik Pilzno JS – Izolator Boguchwała JS 1:4 (0:1)

Bramki: Anioł (56) – Żuczek (42, 60), Matuła (48), Puc (90)

Izolator: Fic - Wilk, Guzy, Sieńko, Gajdek, Bigus (72. Bubicz), Dobrzański (67. Walicki), Łysiak (82. Wojkowski), Matuła (85. Augustyn), Bać (66. Puc), Żuczek