W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Ten mecz też wygrać musi gospodarz!

izolatorhetmanAMSPNTylko dwa dni odpoczynku czeka piłkarzy Izolatora Boguchwała pomiędzy 28. i 29. serią gier III ligi lubelsko-podkarpackiej. Już w najbliższą środę 14. maja Biało-zieloni ponownie wybiegną na zieloną murawę aby powalczyć o ligowe punkty. W najbliższej kolejce nasza drużynazagra na IzoArenie z AMSPN Hetman Zamość. Tym razem wystąpi jednak w roli gospodarza.

Hetman Zamość obecnie zajmuje 14. pozycję mając na swoim koncie 28.punktów, które dopisane zostały na konto drużyny z Zamościa po 7. zwycięstwach i 7. remisach. Hetman przegrał już 12 spotkań.

Obecnie trenerem Hetmana jest Jan Złomańczuk, który w trwającym sezonie jest już trzecim szkoleniowcem. Wcześniej stanowisko to piastowali Robert Wieczerzak (od początku sezonu) i Jacek Paszkiewicz debiutujący w roli trenera w meczu przeciwko Izolacji w pierwszej odsłonie sezonu.

W zimie w kadrze beniaminka doszło do małych roszad. Drużynę opuściła piątka graczy, w tym gronie znalazł się najlepszy strzelec drużyny Przemysław Gałka oraz Hubert Czady, Dawid Wurszt, Tomasz Sobczak i Kamil Grela. Do zespołu natomiast dołączyli: Mateusz Brodalski, Kamil Chruściński, Bartłomiej Muda (wszyscy Roztocze Szczebrzeszyn) oraz Adrian Jesionek (Podlasie Biała Podlaska),  Bartłomiej Reszczyński (Kryształ Werbkowice) i Błażej Omański (Omega Stary Zamość).

Tak Jacek Tyburczy zdobył jedynego gola w jesiennym spotkaniu Izolatora z Hetmanem.

Ostatni mecz Hetmana w ubiegłej kolejce to remis na własnym stadionie 1:1 ze świdnicką Avią. Zespół z Zamościa w tym pojedynku nie zdołał pokonać Avii mimo, że grali oni w przewadze  cała drugą połowę po czerwonej kartce, która ukarany został napastnik Avii – Bartłomiej Mazurek. Bramki w tym meczu padały w 23. minucie po strzale Sebastiana Orzędowskiego dla gości. Trafienie dające remis  podopiecznym Jana Złomańczuka padło w 68.minucie po golu samobójczym autorstwa  Michała Maciejewskiego.

Izolator Boguchwała w poprzedzającej środową potyczkę kolejce w meczu wyjazdowym zremisował z Tomasovią Tomaszów Lubelski 2:2. Mimo, że do przerwy Izolacja przegrywała 2:0 Biało-zieloni pokazali charakter i za sprawą dwóch trafień Michała Beresia w samej końcówce pojedynku wywieźli z ciężkiego terenu cenny punkt. Dla Michała były to trafienia numer 10 i 11 w ligowych rozgrywkach.

Michał Bereś w ostatnim spotkaniu Izolatora zdobył dwie bramki.

Środowy mecz będzie świetną okazją do rewanżu nad beniaminkiem z Zamościa za porażkę 2:1 (2:0) w rundzie jesiennej. Bramki w tym meczu strzelali Kamil Pliżga i Przemysław Gałka dla zespołu z Zamościa. Izolator odpowiedział zaś jednym trafieniem autorstwa Jacka Tyburczego po dośrodkowaniu Mateusza Skały z rzutu wolnego. Wówczas gospodarzem meczu na IzoArenie był Hetman zaś samo spotkanie rozegrane było bez udziału kibiców. Była to kara jaką Hetman został ukarany przez LZPN za zachowanie swoich kibiców.

Pojedynek 29. kolejki trzeciej ligi lubelsko-podkarpackiej pomiędzy ZKS Izolator Boguchwała a AMSPN Hetman Zamość rozegrany zostanie w środę 14. maja 2014. Początek tego spotkania został zaplanowany na godzinę 16:00. Arbitrem głównym będzie pan Radosław Wąsik z Lublina.

Tradycyjnie z meczu rozgrywanego na stadionie w Boguchwale dla kibiców gości przeprowadzimy relację na żywo – IzoLivE!

Natomiast wszystkich kibiców Izolatora, którzy mogą na spotkanie przybyć ZAPRASZAMY NA IZOARENĘ!