Ołeksandr "Sasza" Tarasenko jako pierwszy zawodnik obcokrajowy zdobył bramkę dla ZKS Izolator Boguchwała. Stało sie to w meczu 1. kolejki IV ligi w sezonie 2016/17 przeciwko Stali Gorzyce!

Hall o fame

Najlepsza Jedenastka dziesięciolecia! 2009-2019

W styczniu nasi kibice na Facebooku wybierali najlepszych piłkarzy Izolatora Boguchwała na poszczególnych pozycjach, którzy w latach 2009-2019 reprezentowali Biało-zielone barwy przez minumim 2,5 sezonu. 

Nasi kibice wybrali taki oto skład: Kwaśny - Kopiec, Bogacz, Iwanowski, Szpond - Worosz, Zieliński, Cupryś, Domin - Płonka, Szymański

Charakterystyka najlepszych zawodników Izolatora w tym dziesięcioleciu w rozwinięciu!

 

WITOLD KWAŚNY NAJLEPSZYM BRAMKARZEM IZOLATORA OSTATNIEGO DZIESIĘCIOLECIA! ?⚡️⚽️

Witek w Izolacji spędził cztery sezony, rozgrywając na boiskach III ligi lubelsko-podkarpackiej 73 mecze, w których zachował aż 26 razy czyste konto! Natomiast w pierwszym sezonie w Izolatorze Witek Kwaśny przez ponad 1000 minut nie stracił gola!!! ?

Michał Bogacz i Mirosław Iwanowski najlepszymi środkowymi obrońcami ZKS Izolator Boguchwała w ostatnim dziesięcioleciu! ⚡️⚽️

✅Michał Bogacz to obecny reprezentant Izolacji, Bogi do naszego klubu dołączył przed sezonem 2016/17 z drugoligowej Stali Stalowa Wola. Profesjonalne podejście Michała Bogacza sprawiło, że zyskał on uznanie w oczach kibiców od pierwszych meczów w Biało-zielonych barwach. Od dwóch sezonów Michał jest także kapitanem drużyny!

✅Mirosław Iwanowski był filarem obrony Izolacji przez 13 sezonów! Mirek do Izolacji dołączył w sezonie 1998/1999 i w naszym klubie grał aż do sezonu 2010/2011. Iwan mimo gry na środku obrony w każdym z sezonów potrafił zdobyć kilka bramek większość z fenomenalnie wykonywanych rzutów wolnych oraz karnych, których - ze względu na ich skuteczność - był etatowym wykonawcą.

Marcin Kopiec najlepszym prawym obrońcą Izolatora w ostatnich dziesięciu latach! ⚡️

Mały w Izolacji spędził dziewięć sezonów. Etatowy prawy obrońca naszego zespołu. Jeden z najlepszych o ile nie najlepszy na swojej pozycji na boiskach III ligi lubelsko-podkarpackiej?⚽️

Krzysztof Szpond najlepszym lewym obrońcą ZKS Izolator Boguchwała ostatnich 10 lat!⚡️

Szpondu to wychowanek Izolacji i osoba na wskroś z Biało-zielonym sercem! ?Najwięcej sezonów w drużynie seniorów rozegrał na lewej obronie gdzie bardzo często podłączał się do ofensywnych akcji skrzydłem, znakomicie współpracując z Krzyśkiem Dominem.

Krzysztof Szpond potrafił skutecznie wybić przeciwnikom grę z głowy skutecznymi interwencjami zarówno w powietrzu jak i na trawie oraz ciętymi ripostami ?

Konrad Cupryś i Patryk Zieliński najlepszymi środkowymi pomocnikami Izolatora w ostatnim dziesięcioleciu! ⚡️

✅Konrad Cupryś do Izolacji dołączył przed sezonem 2003/04 i Biało-zielone barwy reprezentował przez 14 sezonów! Czado początkowo występował w drużynie rezerw Izolatora jednak szybko okazało się, że w wychowanku rzeszowskiej Stali ukryty jest olbrzymi potencjał ? Konrad to rasowy rozgrywający. Dużo widzi na boisku. Nie boi się brać na siebie odpowiedzialności. Biega od bramki do bramki, drybluje, umie uderzyć z dystansu. Technika na najwyższym poziomie ? Legenda! ?

✅Patryk Zieliński Biało-zielone barwy reprezentował przez trzy sezony. W Izolatorze łącznie wystąpił w 100 meczach ligowych, w których zdobył łącznie 52 bramki ⚡️⚽️ W sezonie 2018/2019 został Królem Strzelców IV ligi podkarpackiej zdobywając w jednym sezonie aż 33 bramki! ??

 Michał Worosz najlepszym prawym pomocnikiem ZKS Izolator Boguchwała w minionym dziesięcioleciu!⚡️

Wychowanek Izolatora po kilku sezonach w Jedności Niechobrz oraz Głogovii wrócił do naszego klubu przed sezonem 2017/2018. Do Izolacji ponownie Walkera zaprosił trener Tomasz Głąb ?

W obecnym sezonie Walker jest ważnym ogniwem w układance trenerów Kachniarza i Bogacza⚽️ Dobry duch drużyny! ?

Krzysztof Domin najlepszym lewoskrzydłowym Izolatora w latach 2009-2019! ⚡️

Krzysztof Domin to bez wątpienia dla większości kibiców ikona Izolatora. Krisu do Izolatora dołączył w drugiej połowie sezony 2003/04 reprezentując Biało-zielone barwy przez kolejnych 15 sezonów ?

Blisko 4️⃣5️⃣0️⃣ meczów ligowych z „6” na plecach Krisa Domina w naszych barwach, przez większość sezonów mało który zawodnik próbował podjąć rękawice i stanąć do walki o skład z Krisem, dlatego w naszym zestawieniu na tej pozycji nominowaliśmy tylko dwóch piłkarzy ?

Kris to specjalista od pięknych bramek⚽️Trafienia z meczów z Chełmianką czy Unią Nowa Sarzyna z pewnością na bardzo długo będą utrzymywały się w ścisłej czołówce najefektowniejszych bramek zdobytych na IzoArenie?

Tomasz Płonka i Krzysztof Szymański najlepszymi napastnikami ZKS Izolator Boguchwała ostatniego dziesięciolecia! ⚡️

Tomasz Płonka w Izolacji spędził łącznie 5 sezonów. Strzelając w Biało-zielonych barwach 72 bramki w meczach ligowych ? W sezonie 2012/2013 Płona reprezentując Izolator został Królem Strzelców III ligi lubelsko-podkarpackiej zdobywając w przekroju całego sezonu 20 bramek ⚽️

Krzysztof Szymański reprezentował Izolator przez 4,5 sezonu. Szymek dla Izolatora łącznie na boiskach 3 oraz 4 ligi zdobył 48 bramek ⚽️ W ostatnim meczu w Biało-zielonym trykocie Szymek z kibicami pożegnał się hattrickiem, strzelając go Rzemieślnikowi Pilzno ?

 

Sponsorzy

Ostatnie spotkanie

17. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 18.11.2023, 11:00
IZO_ARENA (Boguchwała)

 

1:2

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
(0:1)
COSMOS NOWOTANIEC

Gramy

IZO-ARENA

Przerwa zimowa (2)

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 228 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA