W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

DZIEWCZYNY | Koniec rundy jesiennej

izolatorPiłkarki Izolatora Boguchwała kończą rundę jesienną sezonu 2020/2021. W ostatnim meczu ligowym w tym roku Izolator zagra na IzoArenie ze Starówką Nowy Sącz.

Starówka w poprzedniej kolejce przegrała na swoim boisku z zespołem Dąbu Zabierzów Bocheński 3:2. Dla najbliższych rywalek Izolatora była piąta porażka w rozgrywkach ligowych. Starówka w obecnych rozgrywkach wygrała jeden mecz i cztery zremisowała. Taki bilans pozwala Starówce na zajmowanie 10 lokaty w lidze.

Podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk w ubiegłotygodniowej kolejce musiały uznać wyższość liderek z Krakowa. Mimo bardzo ambitnej i dobrej postawy nasze piłkarki uległy drużynie Podgórza Kraków 3:1. W tym spotkaniu bramkę dla Izolatek w 20 minucie zdobyła Karolina Janas pewnie egzekwując rzut karny. Niestety ta porażka spowodowała spadek o jedno miejsce w tabeli III ligi kobiet. Obecnie nasz zespół plasuje się na miejscu czwartym.

Piłkarki Izolatora w poprzednim sezonie z zawodniczkami Starówki Nowy Sącz rywalizowały w rozgrywkach II ligi. Wówczas na IzoArenie zwyciężyły nasza drużyna. Piłkarki Izolacji po dwóch bramkach Darii Zabawy i jednym trafieniu Patrycji Siudzik pokonały swoje rywalki 3:0.

Ostatni mecz rundy jesiennej pomiędzy Izolatorem Boguchwała drużyną Starówki Nowy Sącz zostanie rozegrany w sobotę 31 października 2020 roku o godzinie 14:00.

Mecz zostanie rozegrany bez kibiców. Z tego meczu przeprowadzimy transmisję na żywo na naszym kanale na YouTube.

Sponsorzy

Ostatnie spotkanie

17. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 18.11.2023, 11:00
IZO_ARENA (Boguchwała)

 

1:2

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
(0:1)
COSMOS NOWOTANIEC

Gramy

IZO-ARENA

Przerwa zimowa (2)

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 111 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA