W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

DZIEWCZYNY | Izolatki ograły Hetmanki Włoszczowa

izolatorW sobotnie przedpołudnie zawodniczki Izolatora Boguchwała podejmowały na swoim obiekcie w ramach 7. kolejki 3 ligi drużynę Hetmanek Włoszczowa, w sobotę do siatki trafiały tylko zawodniczki w czarnych trykotach a zatem podopieczne Doroty Ślusarczyk, które do siatki rywalek trafiały siedmiokrotnie.

Piłkarki Izolatora Boguchwała drogę do siatki po raz pierwszy znalazły w dwudziestej trzeciej minucie spotkania kiedy to swoją niemoc strzelecką postanowiła przełamać Sylwia Witalec, która strzałem po długim słupku otworzyła wynik spotkania. Pięć minut później mieliśmy już 2-0 a drogę do siatki strzałem z rzutu wolnego znalazła Anna Brzuszek. W trzydziestej czwartej minucie meczu po raz drugi na listę strzelców wpisała się Sylwia Witalec. Dwie minuty później Sylwia po indywidualnym rajdzie lewym skrzydłem skompletowała hat-tricka, a na tablicy wyników widniał wynik 4-0, zawodniczki Doroty Ślusarczyk były jednak nieustępliwe i na dwie minuty przed końcem drugą bramkę od siebie dorzuciła Ania Brzuszek, która pewnie wykorzystała „jedenastkę”. Jeszcze przed przerwą w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej odnalazła się Agnieszka Ciekielska i gospodynie do szatni schodziły przy wyniku 6-0.

W drugiej połowie zawodniczki Izolatora spuściły nieco z tonu jednak to nie oznaczało, że spoczęły na laurach bowiem, wynik spotkania na pięć minut przed końcem doliczonego czasu gry ustaliła Agnieszka Ciekielska, która ponownie najlepiej odnalazła się w szesnastce po wrzutce z rzutu rożnego Brzuszek.

Izolatki zwycięstwem 7-0 nad Hetmankami Włoszczowa sprawiły najlepszy możliwy prezent bramkarce Ewie Koman, która tego dnia świętowała swoje urodziny.

Kolejne spotkanie „biało- zielone” rozegrają w niedzielę w Dębicy gdzie rywalizować będą z miejscowym DAP-em.

Izolator Boguchwała – Hetmanki Włoszczowa 7:0 (6:0)

Bramki: Sylwia Witalec 3 (23.,34.,36.), Anna Brzuszek 2 (28.,43.), Agnieszka Ciekielska 2 (45., 85.)

Izolator: Koman – Kabata (60. Zuba), Brzuszek, Kazimierczak, Witalec, Ciekielska, Karwat, Cichoń (60. Kondracka), Zygmunt, Zabawa (72. Stopa), Czarnik

Sędzia: Dawid Kielar (Rzeszów)

Widzów: 60

Sponsorzy

Ostatnie spotkanie

22. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 06.04.2024, 11:00
IZO_ARENA (Boguchwała)

 

2:1

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
(1:1)
Głogovia Głogów Małopolski

Następne spotkanie

23. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 13.04.2024, 16:00
ŁAŃCUT

 

-:-

STAL ŁAŃCUT
(-:-)
IZOLATOR BOGUCHWAŁA

Gramy

IZO-ARENA

Przerwa zimowa (2)

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 611 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA