Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

DZIEWCZYNY | Naprzód Sobolów kolejnym rywalem piłkarek Izolacji!

izolatorW najbliższy weekend zostanie rozegrana trzecia kolejka III ligi kobiet gr. IV. W tej serii spotkań Izolator Boguchwała na IzoArenie podejmie drużynę Naprzodu Sobolów.

Drużyna z Sobolowa do tej pory rozgrała jeden mecz. Przed tygodniem na swoim stadionie Naprzód zmierzył się z Pogórzem Kraków. Mecz ten wygrały piłkarki z Krakowa 2:0.

Piłkarki Izolatora maja o jedno spotkanie rozegrane więcej. Niestety podopieczne Pani trener Doroty Ślusarczyk nie wygrały jeszcze ligowego meczu. Po remisie 3:3 z rezerwami Tarnovii Tarnów w pierwszej kolejce, przed tygodniem nasz zespół bez punktów wrócił z wyjazdowego spotkania z Puszczą Niepołomice. Ten pojedynek zakończył się wygraną Puszczy 3:1. Honorowe trafienie dla naszej ekipy zdobyła Wiktoria Krzysztoń, pewnie egzekwując rzut karny.

W poprzednim sezonie obie drużyny rywalizowały ze sobą w 2 lidze. Wówczas został rozegrany pomiędzy Izolatorem a drużyną Naprzodu jeden mecz. Spotkanie to odbyło się 29 września 2019 roku na IzoArenie. W tym pojedynku kibice zgromadzeni na trybunach boguchwalskiego stadionu obejrzeli jedną bramkę. Autorką tego trafienia była Agnieszka Ciekielska. Bramka ta zagwarantowała zwycięstwo naszym piłkarkom, które było pierwszą wygraną w ramach rozgrywek drugoligowych.

Mecz pomiędzy Izolatorem Boguchwała a ekipą Naprzodu Sobolów został zaplanowany na niedzielę 6 września 2020 roku na godzinę 17:00. Spotkanie to rozegrane będzie na IzoArenie.

Gorąco zapraszamy wszystkich na nasz stadion i zachęcamy do dopingu naszych piłkarek!

Sponsorzy

Ostatnie spotkanie

17. KOLEJKA IV LIGA PODKARPACKA
SOBOTA 18.11.2023, 11:00
IZO_ARENA (Boguchwała)

 

1:2

IZOLATOR BOGUCHWAŁA
(0:1)
COSMOS NOWOTANIEC

Gramy

IZO-ARENA

Przerwa zimowa (2)

przerwazimowa

SocialMedia

socialmedia 01.2020

IzOnline

Odwiedza nas 334 gości oraz 0 użytkowników.

PRAWA AUTORSKIE 2005-2015
ZAKŁADOWY KLUB SPORTOWY
IZOLATOR BOGUCHWAŁA