W rundzie wiosennej sezonu 2011/12 Izolator nie przegrał w dziesięciu kolejnych spotkaniach 6 wygrywajac i 4 remisując.

Izolator nadrabia zaległości z Błękitnymi. Czas na rewanż!

izolatorblekitniIzolator nadrabia zaległości. Już jutro, 10 maja na IzoArenie gościć będziemy Błękitnych Ropczyce. Mecz pierwotnie miał zostać rozegrany 3 maja jednak na prośbę zespołu z Ropczyc został przesunięty na 10 maja.

Błękitni obecnie zajmują dwunastą lokatę w lidze, mając na swoim koncie 38 punktów. Drużyna prowadzona przez Macieja Bilińskiego wygrała jedenaście meczy, tyle samo przegrała, pięć razy dzieliła się punktami w rywalami.

W sobotę na swoim stadionie Błękitni pokonali Sokoła Sieniawa 2:0 po bramkach Krzysztofa Orzecha i Bartłomieja Darłaka.

Izolator natomiast w minionej serii spotkań przegrał z Głogovią Głogów Małopolski 5:4. Bramki dla Izolacji zdobywali Patryk Róg autor dwóch goli, Patryk Zieliński oraz Łukasz Szczoczarz.

W rundzie jesiennej w bezpośrednim meczu Izolatora z Błękitnymi rozgrywanym na Stadionie Miejskim w Ropczycach górą byli gospodarze pokonując nasz zespół 2:1 pomimo że jako pierwszy na prowadzenie wyszedł Izolator po trafieniu Patryka Roga.

Niestety prowadzenie Izolacji trwało tylko pięć minut, po których wyrównał Jakub Szewczyk. Wynik spotkania ustalił w 63 minucie Łukasz Kosiba. Dla Izolatora porażka z Błękitnymi w tym meczu była pierwszą przegraną w rozgrywkach ligowych bieżącego sezonu.

Ostatni raz na stadionie w Boguchwale Błękitni gościli w sezonie 2006/07. Wówczas po trzech trafieniach Mirosława Iwanowskiego oraz bramkach Macieja Porady i Tomasza Walata Izolacja wygrała 5:1.

Mecz pomiędzy Błękitnymi Ropczyce a Izolatorem Boguchwała zostanie rozegrany w sobotę 10 maja 2017 o godzinie 17:00. Sędzią głównym tego pojedynku będzie Dominik Paul z Nowej Sarzyny.

Gorąco zapraszamy na IzoArenę i wsparcie naszej drużyny w meczu ligowym!