W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Szalony pojedynek

izolatorsiarkaIzolator Boguchwała zremisował 4:4 z Siarką Tarnobrzeg w spotkaniu kontrolnym rozegranym w piątek 10 lutego na sztucznej murawie obiektu Hotelu Rado w Woli Chorzelowskiej.

Spotkanie było szalonym roller coasterem. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Izolatora Boguchwała, który zdominował rywala i tworzył sporo okazji do zdobycia bramki. Ostatecznie zdołaliśmy tylko raz skutecznie skierować piłkę do bramki Siarki po ładnej akcji Cupryś, Domin, Róg. Ten ostatni zdobył gola.

Siarka tylko raz w pierwszej części spotkania zagroziła naszej bramce. I był to raz skuteczny. Drugoligowiec wyrównał tuż przed końcem pierwszej połowy.

Drugą połowę rozpoczęliśmy od zdobycia drugiego gola po kolejnej ładnej akcji wprowadzonych po przerwie Lusiusza i Szymańskiego. Po kolejnych zmianach, których dokonał trener Izolatora w naszą grę wkradł się chaos, który wykorzystali rywale zdobywając dwa gole i wychodząc na prowadzenie.

Izolator dobrze zareagował pomimo stracenia dwóch goli i szybko wyrównał po golu Ziarnika, któemu podawał Piotr Leś. Ostatniego gola Izolator zdobył po rzucie karnym podyktowamym po faulu na Pucu. Jedenastkę na gola zamienił Szymański.

Wynik spotkania ustaliła Siarka, która wykorzystała bierną postawę defensywy oraz niedoświadczonego bramkarza.

Ponownie nie wystąpili Oleksandr Tarasenko, Michał Brogowski, Piotr Szkolnik i Łukasz Szczoczarz, a kolejny dobry występ zanotował Kamil Puc (faulowany w polu karnym) i Szymon Ziarnik (zdobywca gola).

Izolator Boguchwała - Siarka Tarnobrzeg 4:4 (1:1)

Bramki: Róg, Szymański 2, Ziarnik - Marcinek, Majewski, Płatek, Ropski

Izolator: Lewandowski (75. Ziobro) - Gajdek (60. Suszko), Bogacz, Kozicki (46. Sierżęga), Lusiusz - Fundakowski (45. Szymański), Cupryś (46. Dobrzański), Zawodnik Testowany (46. Leś), Zieliński (60. Ziarnik), Domin (60. Wilk) - Róg (60. Puc)