Pierwsze przepisowe klubowe boisko Izolatora oddano do użytku latem 1949 roku.

Polonia Przemyśl pokonana

izolatorpoloniaIzolator Boguchwała wygrywa kolejne spotkanie kontrolne. Tym razem Biało-zieloni pokonali na IzoArenie przemyską Polonię 3:1.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli jednak goście, których bramka padła zaledwie po kilku minutach w dosyć niestandardowy sposób, po serii błędów i kiksów po odbywdu stronach. Izolator jednak stopniowo zdobywał przewagę w polu i na przerwę schodził prowadząc 2:1. Pierwszego gola zdobył nowy zawodnik Izolatora - Michał Bogacz, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Łukasza Szczoczarza. Na prowadzenie Izolacja wyszła po akcji zawodnika testowanego, który po wymianie piłki ze Szczotą skierował piłkę do siatki.

Na drugą połową Izolacja wyszła niemal całkowicie innym składem. Szansę otrzymali przede wszystkim wychowankowie Izolatora oraz zawodnicy testowani. Ponownie, odobnie jak w sparingu z Piastem Tuczempy jakoś naszej gry nie uległa pogorszeniu. Drużyna Izolatora pomimo zakończonego w dniu wczorajszym obozu dochodzeniowego prezentowała się lepiej od rywala.

Biało-zieloni ustalili wynik spotkania po ładnym rozegraniu piłki i dośrodkowaniu Bartka Lekkiego. Akcję zakończył testowany w Izolacji napastnik.

Należy jednak zaznaczyć, że pojedynek nie był jednostronnym widowiskiem. Polonia również miała swoje okazje. Jednak była na bakier ze skutecznością.

Kolejne spotkanie Izolacja rozegra w najbliższą środę w Nowej Sarzynie z tamtejszą Unią.

Izolator I połowa: Bogacz, Szkolnik - Szczoczarz, Cupryś, Zieliński, Tarasenko, Domin oraz czterech testowanych (w tym bramkarz).

Izolator II połowa: Brogowski, Bogacz, Wilk, Lekki, Dobrzański (Żuczek), Słaby, oraz sześciu testowanych (w tym bramkarz).