Pierwszym Prezesem ZKS Izolator Boguchwała został w 1948 roku Kazimierz Buczek a wiceprezesem Zbigniew Syska.

Porażka z Avią w ostatnim meczu wyjazdowym...

izolatoraviaIzolator przegrał 2:0 z Avią Świdnik w swoim ostatnim meczu wyjazdowym sezonu 2015/2016. Dwie bramki dla gospodarzy na początku pierwszej oraz na początku drugiej połowy zdobył Kamil Oziemczuk.

Izolacja do meczu z Avią przystąpiła osłabiona brakiem Patryka Roga, Damiana Karwackiego oraz Krzysztofa Szymańskiego. Ponadto z seniorami na mecz nie udali się także Krystian Wilk, Bartek Szela, Michał Bigus i Marcin Dobrzański, którzy pojechali z juniorami na mecz z wiceliderem II  ligi.

Brak tylu zawodników spowodował, że do dyspozycji trenera Szymańskiego było zaledwie 13 piłkarzy, wyjściowa jedenastka oraz Marek Antkiewicz i Dawid Świder na rezerwie.

Ciekawostką spotkania był występ Dawida Świdra, który na murawie pojawił w 84.minucie zmieniając Bartka Lekkiego. Nasz bramkarz w tym spotkaniu z konieczności zagrał w ataku mając jedną okazję do zdobycia gola.

Już w najbliższą środę na IzoArenie ostatni mecz ligowy. Rywalem Biało-zielonych będą Orlęta Radzyń Podlaski.  Początek meczu został zaplanowany na 17:00.

Avia Świdnik - Izolator Boguchwała 2:0 (0:0)

Avia: Zacharski – Kazubski, Maciejewski, Szymala (66.Grzegorczyk), Barański – Byszewski (87. Starok), Orzędowski, Oziemczuk (90. Podstawka), Nowak (64. Wołos) – Mazurek, Białek

Izolator: Lewandowski – Dziedzic, Chmielowski, Zych, Kardyś – Hajnas (50. Antkiewicz), Cupryś, Sitek Domin – Karwat, Lekki (84. Świder)

Żółte kartki: Byszewski – Chmielowski, Dziedzic

Sędzia:  Łukasz Krasowski (Leżajsk)