Sponsorami drużyny są także pracownicy firmy ZAPEL oraz fani klubu systematycznie wpłacający dobrowolne składki.

Izolator 8, Sanoczanka 0! Juniorzy z kompletem punktów!

juniorzyW sobotę  juniorzy starsi rozgrywali kolejne spotkanie ligowe. Tym razem nasza drużyna udała się do Świętego by zmierzyć się z tamtejsza Sanoczanka . Podopieczni trenera Tomasza Głąba zrobili kolejny ważny krok w stronę awansu wygrywając 8:0. Mimo, że do przerwy prowadzili  tylko 1:0 .

Od początku Izolacja postanowiła zaatakować i wyjść jak najszybciej na prowadzenie. Pod bramka gospodarzy robiło się coraz  groźniej.  Niestety strzały Dawida Sieńko i Kamila Żuczka nie znajdowały drogi do celu. W 19 minucie wspaniałą piłkę tuż za obronę gospodarzy  zagrał Marcin Dobrzański , który tym podaniem znalazł Oskara Matułę. Oskar uprzedził wychodzącego bramkarza i strzałem z głowy i dał prowadzenie Izolatorowi. Po tej bramce Biało-zielonym grało się już łatwiej. Nasz zespół tworzył kolejne dogodne sytuacje. Okazje na podwyższenie mieli napastnicy Żuczek oraz  Puc lecz ich strzały skutecznie zatrzymywał bramkarz Sanoczanki. Swoje szanse mieli też inni zawodnicy Dobrzański , Szela czy też Matuła ale także oni nie znaleźli recepty na pokonanie rywala. Sanoczanka próbowała wyrównać. Najlepszą okazję do tego miał napastnik gospodarzy  jednak nie trafił z 11 metrów.

Na drugą połowę Izolacja wyszła bardziej pobudzona słowami trenera i wykonała egzekucje na rywalu . Pierwsza bramkę po przerwie strzelił napastnik Izolacji Kamil Puc, który wykorzystał podanie od Marcina Dobrzańskiego i strzałem w długi róg podwyższył prowadzenie. Na kolejną bramkę długo nie trzeba było czekać bo już 40 sekund później Michał Bigus wypuścił Kamila Żuczka, który będąc sam na sam z bramkarzem Sanoczanki,  wystawił  Kamilowi Pucowi, który skierował ją do pustej bramki. Kolejna bramka padła 6 minut później . Puc uciekł prawym skrzydłem obrońcom  gospodarzy i zagrał na jedenasty metr do niepilnowanego Żuczka. Napastnik biało-zielonych przyjął piłkę  i strzałem po długim rogu podwyższył wynik. Izolacja nie zwalniała tempa i atakowała dalej. Michał Bigus wypuścił Kamila Żuczka ,który dośrodkował w pole karne. Obrońca Sanoczanki zdołał jednak wybić piłkę z pola karnego . Niestety dla gospodarzy piłka trafiła pod nogi Tymoteusza Augustyna, który strzałem z pierwszej piłki po długim rogu strzelił swoja pierwsza bramkę w juniorach starszych. Minute później biało-zieloni znów podwyższyli prowadzenie. Dobrzański odebrał piłkę w środku pola zagrał do Żuczka ten natomiast minął jednego z obrońców odgrywając futbolówkę do Kamila Puca. Puc zachował zimną krew i pokonał bramkarza strzelając swoja  trzecią bramkę w tym spotkaniu . Kolejna bramka to kolejna akcja Kamila Puca, który zagrał po raz kolejny  do niepilnowanego Żuczka. Ten natomiast strzałem z pierwszej piłki podwyższył prowadzenie . Ostania bramke w tym spotkaniu Izolacja strzeliła w 75 minucie. Kamil Żuczek  zagrał do wybiegającego Michała Bigusa. Bigus minał dwóch obrońców Sanoczanki i dośrodkował do niepilnowanego Puca . Napastnik Izolacji nie miał problemów z dołożeniem nogi i trafieniem kolejny raz do pustej bramki . Gospodarze mieli okazje na strzelenie bramki honorowej jednak strzał znalazł się tylko na poprzeczce bramki strzeżonej przez Damiana Luderę. Izolator mimo wysokiego prowadzenia miał jeszcze kilka okazji na podwyższenie i tak okazałego wyniku.

Jest to bardzo ważny krok w stronę awansu do I ligi. Juniorzy pokazali charakter i po porażce z JKS-em Jarosław  już w następnej kolejce pokonali kolejnego rywala. Następne spotkanie Podopieczni Tomasza Głąba zagrają już w sobotę w Boguchwale z  MKS Kolbuszowa. Zapraszamy!

Sanoczanka Święte JS – Izolator Boguchwała JS 0:8 (0:1)
Bramki: Kamil Puc  4, Kamil Żuczek 2, Oskar Matuła, Tymoteusz Augustyn

Izolator:  Ludera - Augustyn, Guzy (72. J.Wilk), Sieńko (C), Lelonkiewicz(64.  Bubicz), Bigus, Dobrzański, Szela(64. Łysiak), Matuła, Puc, Żucze