Za pierwszego trenera Izolatora Boguchwała uznaje się mistrza murarskiego Stanisława Starzaka.

Remis zamiast zwycięstwa

izolatorhetmanAMSPNZła passa Izolatora nie została przerwana. Biało-zieloni zaledwie zremisowali z ostatnim w tabeli Hetmanem Zamość 1:1. Tym samym zamościanie zdobyli piąty punkt w obecnych rozgrywkach w 28. rozegranych w bieżącym sezonie spotkaniach.

Pierwsza połowa toczyła się w bardzo ospałym tempie. Pierwsza jej część to lekka przewaga ekipy z Zamościa. Druga to już przewaga Izolatora. Jednak dopiero w doliczonym czasie, tuż przed przerwą bramkę zdobyli gospodarze. Jej autorem był Bartek Karwat, który po rzucie rożnym strzałem pod poprzeczkę skierował piłkę do siatki. Jest to o tyle istotne, że kapitan Izolatora już w 2. minucie spotkania powinien opuścić murawę z powodu naderwania mieśnia. Zgred jednak udowodnił jak bardzo zależy mu na tym aby pomóc drużynie, której jest wychowankiem i na czym polega oddanie dla drużyny. Kapitan Izolatora opuścił murawę w 55 minucie meczu. Od tego momentu z naszej drużyny jakby zeszło powietrze. Kilku bardzo ambitnie grajacych zawodników nie znalazło wsparcia w kolegach z drużyny. W rezultacie Hetman zdobył gola po błędzie w defensywie.

Tuż przed końcem spotkania Izolator wypracował sobie jeszcze okazję do zdobycia gola. Michał Bigus dograł świetną piłkę w pole karne. Akcje zakończył Patryk Róg jednak jego uderzenie trafiło w słupek.

W sobotę zmierzymy się z bardzo ambitnie walczącą Wólczanką Wólka Pełkińska. Czy wszyscy piłkarze Izolatora wespną się na wyżyny swoich możliwości? Czy znów tylko część z naszych zawodników będzie wkładać serce w walkę pomimo faktu, że degradacja do IV ligi jest już oczywista a na utrzymanie nie ma nawet matematycznych szans?

Remis z Hetmanem jest gorzki jak porażka, podobnie jak remis z Tomasovią. Szkoda. Nadarzyła się znakomita okazja aby obchodzącemu w dniu 3. maja urodziny - Krzysztofowi Dominowi godnie reprezentujacemu od 2004 roku barwy Izolatora wspaniały prezent urodzinowy.

Kris jeszcze raz STO LAT i dzięki za te 12 i pół sezonu w Izolatorze!

Izolator Boguchwała - Hetman Zamość 1:1 (1:0)

Bramki: Karwat 45+ - Kaznocha 69

Izolator: Lewandowski - Wilk (66 Bigus), Chmielowski, Kardyś, Dziedzic - Domin, Sitek, Zych, Karwat (55 Róg) - Karwacki (74 Hajnas), Szymański (69 Lekki)

Hetman: Sasim – Fidler, Płotnikiewicz, Rogalski, Bubeła, Myszka, Kaznokha, Bukowski (80 Witkowski), Daszkiewicz (70 Nowak), Daszek, Karaszewski

Żółte kartki: Lewandowski, Kardyś, Karwacki, Róg - Myszka

Sędziował: Podlecki (Lublin)