W sezonie 2007/2008 Izolator zdominował IV ligę podkarpacką zdobywając 80 punktów, wygrywając 25 meczy, remisując 5 i przegrywając 4.

Izolator mistrzem jesieni!

juniorzyJuniorzy Izolatora ostatni mecz rundy jesiennej rozegrali w sobotę na wyjeździe. Gospodarzem tego spotkania była dobrze znana Resovia Rzeszów. Podopieczni trenera Tomasza Głąba po bardzo dobrym widowisku wygrali 3:1 (1:1).

Od początku spotkania było widać, że obie drużyny w tym spotkaniu interesować będą tylko 3. punkty. Pierwsza na prowadzenie wyszła Izolacja. Łukasz Wójcik zagrał za linie obrony gospodarzy do wybiegającego Kamila Żuczka. Napastnik Izolacji minął bramkarza i oddał pewny strzał z lewej nogi dając tym samym prowadzenie naszemu zespołowi.  Na odpowiedz Resovii nie musieliśmy długo czekać. Piłkę po małym zamieszaniu pod bramką Izolacji wybił jeden z naszych  piłkarzy, ta znalazła się pod nogami pomocnika Resovii, który odegrał do Radosława Rogowskiego. Reprezentant rzeszowskiego klubu nie pomylił się w sytuacji sam na sam z Damianem Luderą doprowadzając do remisu. Po tej bramce groźniejsza akcje tworzył Izolator. Swoich okazji niestety nie wykorzystali Łukasz Wójcik, którego strzał obronił bramkarz . Kamil Żuczek, po którego strzale piłka obiła słupek czy też Aleksander Gajdek. Piłka po zagraniu Olka ewidentnie trafiła  w rękę obrońcy gospodarzy. Resovia próbowała swoich akcji po szybkimi wznowieniami przez bramkarza lecz nasza defensywa w tym spotkaniu radziła sobie bardzo dobrze. Do przerwy wynik nie uległ zmianie co zapowiadało ciekawą drugą połowę.

Od początku drugiej części obie drużyny próbowały przechylić szale na swoja korzyść. Najlepszą okazję do tego miała Izolacja niestety kilkakrotnie bramkarz Resovii - Piotr Gnatek udanymi interwencjami chronił swój zespół przed stratą gola. W 65. minucie Kamil Żuczek zagrywał z rzutu rożnego na głowę Dawida Sieńko, który idealnym zagraniem znalazł Michała Bigusa. Bigus, który wcześniej występował w Resovii Rzeszów wyprowadził Izolację na prowadzenie pokonując precesyjnym strzałem bramkarza Pasiaków. Po tej bramce zrobiło się ciekawiej. Gospodarze aby zdobyć jakiekolwiek punkty musieli śmielej  zaatakować.  Izolator natomiast nastawił się na grę z kontry. Dogodne sytuacje mieli Kamil Żuczek i Michał Bać. Obaj jednak przegrywali pojedynki z bramkarzem gospodarzy . Ostatnią bramkę w 93.minucie strzelił Michał Bać, który wykorzystał idealne zagranie od Michała Bubicza wprowadzonego na murawę minutę wcześniej. Bać w sytuacji sam na sam pokonał ostatni raz w tym spotkaniu Piotra Gnatka strzelając tuż pod jego nogami.

Wszystkim dziękujemy za przybycie i wsparcie młodych zawodników Izolacji w tym meczu. Zawodnikom zaś za ogromną walkę i zaangażowanie dzięki, któremu wygrali kolejne ważne spotkanie.

Juniorzy zakończyli rundę jesienna na pierwszym miejscu przegrywając tylko raz ,wygrywając aż 11 razy. Naszym chłopakom gratulujemy osiągniętego wyniku i życzymy udanego okresu przygotowawczego oraz tak samo udanej rundy wiosennej.

Resovia Rzeszów JS – Izolator Boguchwała JS 1:3 (1:1)

Bramki: Rogowski (12) - Żuczek (7), Bigus (66 ), Bać (93)

Izolator: Ludera - Wilk, Guzy (85' Krok), Sieńko, Gajdek, Bigus (80' Puc), Dobrzański (65' Łysiak), Szela, Matuła (65' Bać), Wójcik , Żuczek (90' Bubicz)