W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Pewna wygrana Izolatora w starciu z Orłem Przeworsk.

izolatororzelIzolator w niedzielne popołudnie  dopisał do swojego konta kolejne punkty. Tym razem trzy oczka Biało-zieloni zgarnęli w wyjazdowym starciu z Orłem Przeworsk. Izolacja pokonała gospodarza tego pojedynku aż 3:0.

Nasza drużyna pierwszego gola zdobyła w jednej z ostatnich akcji pierwszej połowy. Piłkę uderzoną  przez Adriana Sitka, którą zdołał obronić Robert Kurosz do pustej bramki skierował Bartek Karwat. Zaraz po tym trafieniu Zgredu mógł podwyższyć prowadzenie Izolatora. Jednak w tej sytuacji piłka po uderzeniu  naszego kapitana wylądowała na poprzecze bramki Orła.

Na kolejne bramki musieliśmy czekać do ostatnich minut spotkania. Dwie kontry Biało-zielonych w 84. i 90. minucie wykończył były piłkarz przeworskiej drużyny – Krzysztof Szymański. Dla Szymka było to ósme i dziewiąte trafienie w bieżących rozgrywkach.

Izolator w tym meczu od 62.minuty musiał grać w „10”. Dwoma żółtymi, a w konsekwencji czerwoną ukarany został Damian Karwacki.  Nasz pomocnik na murawie w tym meczu spędził niewiele ponad kwadrans bowiem na placu gry pojawił się tuż przed pierwszym gwizdkiem rozpoczynającym drugą część meczu zmieniając Adriana Sitka.

Po tym zwycięstwie Biało-zieloni awansowali o jedną pozycję w tabeli wyprzedzając Piast Tuczempy.

Następne spotkanie Izolacja rozgra na własnym stadionie. W sobotę 31.paździenika na IzoArenę przyjeżdża Avia Świdnik.

Orzeł Przeworsk – Izolator Boguchwała 0-3 (0-1)

Bramki: Karwat (45), Szymański (84, 90)

Orzeł: Kurosz - Khorolskyi, Kmuk, Broda, Drożdżal (81. Guzior), Kołodziej, Skała, Boratyn, Piątek, Gawłowski, Czyrny (70. Duży)

Izolator: Lewandowski - Lekki, Brogowski, Adrian Burak, Kardyś - Domin (83. Dziedzic), Cupryś, Arkadiusz Burak (78.Hajnas), Sitek (46. Karwacki) -  Karwat (69. Róg), Szymański

Żółte kartki: Skała, Kołodziej - Cupryś, Arkadiusz Burak, Adrian Burak, Karwacki, Dziedzic.

Czerwona kartka: Damian Karwacki (za dwie żółte)

Sędzia: Mateusz Warzocha (Rzeszów).