Stadion IZO ARENA do połowy 2014 roku był jednym z nielicznych na tym poziomie rozgrywkowym w Polsce pozostającym w prywatnych rękach firmy ZAPEL S.A.

Juniorzy Izolatora aplikują 7 bramek Orłowi Przeworsk.

juniorzyDrużyna Juniorów Starszych Izolatora Boguchwała, wygrała trzecie ligowe spotkanie. Tym razem na IzoArenie rozgromili swoich rówieśników z Przeworska pokonując Orła aż 7:0.

Pierwszą bramkę w spotkaniu już w 8.minucie zdobył Michał Bać, który minął obrońcę gości i uderzył futbolówkę w długi róg. Ta po rykoszecie od obrońcy zmyliła bramkarza. Izolator po tym golu śmielej zaatakował i tworzył sobie kolejne dogodne okazje. Druga bramka padła w 24.minucie. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wypiąstkował bramkarz Orła. Ta spadła pod nogi Kamila Żuczka, który mimo tego, że był faulowany wyłożył piłkę Aleksandrowi Gajdkowi. Kapitan naszej ekipy pewnym strzałem zdobył drugiego gola. W kolejnych fragmentach pierwszej części meczu mimo dogodnych okazji z obu stron wynik już nie uległ zmianie.

W drugiej połowie Izolacja nastawiła się na grę z kontry czekając na dogodne okazje do zdobycia gola. Taka nadarzyła się w 56.minucie. W środku boiska piłkę odebrał Oskar Matuła, który prostopadłym podaniem znalazł Kamila Żuczka. Żuku zagrał piłkę pomiędzy dwóch obrońców gości do wybiegającego Michała Bacia. Michał pewnym strzałem z lewej nogi trafił do siatki, kończąc świetną kontrę Izolatora.  Po tej akcji drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został defensor Orła. Więcej miejsca na boisku sprawiło, że Izolacja częściej atakowała. Goście z Przeworska mieli kilka szans na zdobycie gola, jednak w tym dniu nie dopisywało im szczęście. W 67.minucie po raz kolejny Oskar Matuła odebrał piłkę zawodnikowi Orła, zagrywając piłkę do niepilnowanego Kamila Żuczka. Napastnik Izolacji nie dał żadnych szans bramkarzowi gości pokonując go mocnym strzałem. Chwilę później Izolator przeprowadził kolejną akcję. Piłkę ze skrzydła zagrywał Puc a gola strzałem lewą ponownie zdobył Kamil Żuczek. Orzeł próbował dalej atakować jednak kolejny raz naraził się na kontrę. W 83.minucie dwójkową akcję przeprowadzili Oskar Matuła i Kamil Żuczek. Oskar zagrał prostopadłą piłkę Kamilowi, który ponownie odegrał do Oskara. Ten z kolei pewnym uderzeniem lewą nogą podwyższył wynik spotkania. Ostatnią bramkę zdobył najmłodszy zawodnik Izolacji w tym meczu - Kamil Puc, który dostał podanie na długi słupek od Oskara Matuły.

Już w sobotę kolejnym przeciwnikiem Izolatora będzie Sokół Nisko.

Wszystkim zawodnika dziękujemy za ogromną walkę i zaangażowanie.

Izolator Boguchwała JS -  Orzeł Przeworsk JS 7:0 (2:0)

Bramki: Bać (8, 55), Gajdek (24), Żuczek (67, 69), Matuła (83), Puc (87),

Izolator: Fic (65.Ludera) – Wilk, Guzy, Krok (75.Walicki), Gajdek (80. Wojkowski) – Puc, Dobrzański, Szela (46.Łysiak),Matula – Bać (70. Bubicz), Żuczek