W nazwie klubu na bardzo krótko pojawiały się nazwy BUDOWLANI oraz UNIA. Bardzo szybko jednak powrócono do pierwotnego IZOLATORA.

Juniorzy wygrali w Nowej Sarzynie

juniorzyDrużyna Juniorów Starszych Izolatora Boguchwała, beniaminka II podkarpackiej ligi juniorów starszych kontynuuję znakomitą passę. Młodzi, biało-zieloni zawodnicy prowadzeni przez trenera Tomasza Głąba wygrali w 2. kolejce w Nowej Sarzynie z tamtejszą Unią 5:2.

W pierwszej połowie lekko zdominowaliśmy rywala, zaś z drugiej oddaliśmy inicjatywe przeciwinikowi i nastawiliśmy się na grę z kontry. Pierwszą bramkę strzeliliśmy już w 2. minucie, po zagraniu Michała Bigusa do Kamila Żuczka. Ten minął rywali i oddał strzał długi róg. Chwilę później gospodarze wyrównali po będzie naszej obrony. Na 2:1 Izolację wyprowadził Oskar Matuła, który pięknym strzalem z rzutu wolnego, w samo okienko pokonał golkipera gospodarzy. Akcję zakończoną golem na 3:1 zaczął Michał Bigus ponownie wykladając piłkę Kamilowi Żuczkowi. Snajper Izolacji strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza Unii. Akcja na 4:1 to kontraatak wyprowadzony przez Marcina Dobrzańskiego, który zagrał do Kamila Żuczka. Ten po raz trzeci w meczu, precyzyjnym strzalem skierowa piłkę do bramki. Ostatnia bramka to kolejny kontraatak wyprowadzony od Marcina Dobrzańskiego. Ten wypuscił Kamila Żuczka, który asystował Kamilowi Pucowi, który z kolei umieścił piłkę w siatce rywala.

Unia Nowa Sarzyna JS - Izolator Boguchwała JS 2:5 (3:1)

Bramki: Żuczek (2', 21', 83'), Matuła (8'), Puc (89') - Kolano (3', 53')

Izolator: Fic - Wilk, Walicki (71' Bubicz), Guzy, Krok - Bigus (83' Wojkowski), Łysiak, Dobrzański, Matuła - Bać (65' Puc), Żuczek (kpt.)