Zmodernizowany stadion Izolatora - Izo Arenę oddano do użytku 14. września 2007. Otwarcie uświetniło spotkanie kadr U16 Polski i Rumuni.

Crasnovia lepsza w sparingu

izolatorcrasnoviaPierwszej porażki doznał Izolator Boguchwała w trakcie przygotowań do nowego, wyjątkowo ciężkiego sezonu. Biało-zieloni ulegli IV-ligowej Crasnovii Krasne 0:1 i trzeba przyznać obiektywnie, że porażka była zasłużona. W całym spotkaniu Izolacja oddała jeden strzał w światło bramki a jego autorem był obrońca - Zbigniew Dąbek.

Gola dla drużyny trenera Jakuba Słomskiego zdobył natomiast głową jeden z najniższych na boisku zawodników - Adrian Szczepański. Akcję po której padła bramka poprzedził ładny strzał rywala, który odbił się od poprzeczki. Gospodarze spotkania rozegranego w Krasnem oddali więcej strzałów w światło bramki i byli groźniejsi w ofensywie.

Do ligi pozostało 2 tygodnie. Izolację czeka jeszcze jedno spotkanie sparingowe z Jednością Niechobrz.

Crasnovia Krasne - Izolator Boguchwała 1:0 (0:0)

Bramka: Szczepański

Izolator I połowa: Lewandowski - Burak, Brogowski (Gajdek), Dąbek, Kardyś - Wójcik, Cupryś, Hajnas, Tyburczy - Testowany 2, Szymański

Izolator II połowa: Lewandowski (Testowany 3) - Gajdek, Burak, Dąbek, Kardyś (Szela) - Testowany 4, Cupryś (Brogowski), Hajnas, Testowany 5, - Karwat, Szymański (Testowany 2)