W sezonie 2007/2008 napastnik Izolatora Boguchwała - Tomasz Walat został królem strzelców IV ligi zdobywając 21 bramek.

Porażająca wygrana!

izolatorlubloniankawieniawaIzolator Boguchwała w bardzo ważnym spotkaniu pokonał walczącą o utrzymanie Lubliniankę 6:0 (2:0). Było to najwyższe w bieżącym sezonie zwycięstwo Biało-zielonych, bardzo pewnie i zasłużone.

Izolator w rundzie wiosennej jest na własnym obiekcie bardzo mocną drużyną. Jeśli dołożymy do tego naprawdę niezłe wyniki przywożone ze spotkań wyjazdowych składa się to na znakomity dorobek punktowy. Ale to nie koniec sezonu. Do końca zostało jeszcze 4 spotkania.

Bramki dla Izolacji zdobywali w pierwszej połowie Jaromir Skiba po pięknym uderzeniu z rzutu wolnego i Adrian Sitek, który wykończył stały fragment - rzut rożny. W drugiej połowie dwukrotnie po ciekawych akcjach piłkę do bramki skierował Krzysztof Szymański. Kanonadę zakończyli Jacek Tyburczy oraz Paweł Rzeźnik.

Więcej o meczu, bramki i fotorelacja wkrótce.

Izolator Boguchwała - Lublinianka 6:0 (2:0)

Bramki: Skiba, Sitek, Szymański 2, Tyburczy, Rzeźnik

Izolator: Pawlus (71. Kaszuba) - Kardyś, Brogowski, Adrian, Dziedzic - Sitek (71. Łukasz Wójcik), Skiba (85. Cupryś), Burak, Tyburczy - Karwat, Szymański (78. Rzeźnik)

Lublinianka: Zawiślak, Mazurek, Kursa, Kursa, Wiśniewski (46. Gąsior), Wołos, Czułowski (71. Rovbel), Sobiech, Zabielski (71. Stępień), Witkowski (63. Gawrylak), Tomczuk

Żółte kartki: Szymański - Zawiślak, Stępień

Sędziował: Karol Iwanowicz