W sezonie 2007/2008 Izolator zdominował IV ligę podkarpacką zdobywając 80 punktów, wygrywając 25 meczy, remisując 5 i przegrywając 4.

Wygrali w "10". Zagrają ze Świętokrzyskim.

regionscup2Reprezentacja Podkarpackiego ZPN pokonała rywala z Małpolskiego ZPN 3:1 w rewanżowym spotkaniu turnieju Region's Cup.

Drużyna prowadzona przez duet Szymon Szydełko - Michał Szymczak, w której występuje aż siedmiu zawodników ZKS Izolator Boguchwała w rewanżu nie miała lekko. Spotkanie rozpoczęło się bardzo źle dla ekipy z Podkarpacia ponieważ od 25 minuty przegrywaliśmy 0:1 po rzucie karnym dla rywala. W jeszcze gorszej sytuacji schodziliśmy na przerwę z powodu czerwonej kartki dla podkarpackiego defensora.

W drugiej części bardzo rozważna gra drużyny Podkarpackiego ZPN nieco ostudziła zapędy rywala. Co więcej, ekipa spod Bieszczadów wyszła na prowadzenie po dwóch rzutach karnych wykonanych przez samego poszkodowanego - Bartłomieja Buczka, a rywala w doliczonym czasie dobił Jaromir Skiba zdobywając trzecią bramkę.

W nagrodę drużyna Podkarpackiego ZPN w kolejnej rundzie zagra ze zwycięzcą drugiej pary, w której lepsza okazała się drużyna Świętokrzyskiego ZPN. Ta co prawda zremisowała 1:1 z Lubelskim ZPN ale w pierwszym spotkaniu wygrała 1:0.

Pierwsze spotkanie kolejnej rundy rozgrywek Region's Cup 27. maja na wyjeździe.

Podkarpacki ZPN - Małopolski ZPN 3-1 (0-1)

Bramki: Buczek 2, Skiba - Mikołajczyk

Podkarpacki ZPN: Pawlus - Dziedzic (85. Pydych), Zych Chmielowski, Wilk (46. Skała), Burak, Skiba, Bereś (68. Kołodziej), Adamski (4. Kocur), Karwat (46. Hass), Tyburczy (40. Buczek).
Małopolski ZPN: Smok - Antoniak, Skrzypek, Mikołajczyk, Saratowicz (46. Biały), Sierakowski (70. Szczytyński), Motyka (60. Hałgas), Gamrot (65. Zając), Kasiński, Domurat, Knapik.

Żółte kartki: Tyburczy, Zych, Bereś, Buczek, Hass - Saratowicz, Sierakowski, Mikołajczyk.

Czerwona kartka: Zych (45+2, druga żółta).

Sędziował: Piotr Kasperski (Lubelski ZPN).