W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

Stal Rzeszów po prostu lepsza.

izolatorstal rzeszowSAIzolator Boguchwała przegrał na IzoArenie ze Stalą Rzeszów 0:2 w spotkaniu 26. kolejki III ligi. Katem Biało-zielonych okazał się Łukasz Szczoczarz, któy dwukrotnie skierował piłkę do siatki. Pierwszy raz uczynił to w 15. a drugi raz w 59. minucie meczu.

Rożnica zajemowanych przez obydwie ekipy pozycji w tabeli była aż nadto widoczna na boisku. Rywale byli dużo lepiej dysponowani i wygrali zasłużenie. Izolatorowi mecz zdecydowanie nie wyszedł.