W lutym 2011 roku po raz pierwszy kontrakt z Izolatorem podpisał zagraniczny zawodnik, wychowanek ukraińskich Karpat Lwów - Nazar Litun.

Brawo Drużyna! Karwat znaczy Kapitan. Debiutancki gol Dąbka.

izolatororzelIzolator Boguchwała pokonał na wyjeździe 3:1 przeworskiego Orła w spotkaniu 25. kolejki. Pierwszego gola w oficjalnym spotkaniu ligowym zdobył Zbigniew Dąbek, a kapitan drużyny - Bartosz Karwat imponuje skutecznością. Pierwszy ze wspomnianych - defensor Izolatora - Zbigniew Dąbek znany jest ze znakomitej gry głową. I w ten właśnie sposób zdobył swoją pierwszą w barwach Izolacji bramkę.

Bramki w spotkaniu z Orłem Przeworsk padały tylko w drugiej części meczu. Pierwsza po rzucie karnym podyktowanym za faul na Jacku Tyburczym, którego świetnym podaniem obsłużył Łukasz Wójcik. Dodatkowo faulujący - golkiper gospodarzy musiał opuścić boisko z powodu czerwonej kartki, którą został ukarany. Jedenastkę na bramkę w 54. minucie zamienił Bartosz Karwat.

"Zgred" odegrał kluczową rolę także przy drugiej bramce asystując w 61. minucie Jackowi Tyburczemu. Jaco w końcu się przełamał i trafił do siatki rywala. Gospodarze pomimo gry w osłabieniu zdobyli jeszcze kontaktową bramkę, ale wynik został ustalony w 74. minucie przez Zbigniewa Dąbka, który zdobył swojego pierwszego w oficjalnym meczu w barwach Izolacji gola. Asystował z rzutu rożnego Jaromir Skiba.

Pierwsza połowa była wyrównana. Obydwie ekipy miały swoje okazje. W drugiej lepiej zaprezentował się Izolatora, który mógł i powinien wygrać wyżej, ale nasi zawodnicy szukali zbyt wyrafinowanych sposobów rozegrania akcji. Kluczowa dla przebiegu spotkania była sytuacja, w której bramkarz Orła faulował napastnika Izolatora.

W niedzielę o 16:00 Izolator na IzoArenie zmierzy się z rzeszowską Stalą!

Orzeł Przeworsk - Izolator Boguchwała 1:3 (0:0)

Bramki: Piątek 71' - Karwat 54' (K), Tyburczy 61', Dąbek 74'

Izolator (skład wyjściowy): Pawlus - Dziedzic, Dąbek, Adrian Burak, Kardyś - Karwat (Bereś), Arkadiusz Burak (Świder), Skiba, Szymański (Domin) - Łukasz Wójcik, Tyburczy (Rzeźnik)

Sedziował: Michał Ziemba (Rzeszów)