Najwyższy poziom ligowy Izolator uzyskał w sezonie 1986/87 zajmując 3. miejsce w ówczesnej III lidze (trzeci poziom rozgrywkowy w Polsce).

Izolator Boguchwała U-16 mistrzem Podkarpacia!

juniorzyW sobotę 14. lutego na hali Gimnazjum w Tyczynie odbyły się I Młodzieżowe Mistrzostwa Podkarpacia w futsalu w kategorii U-16. Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów: Orły Rzeszów, MKS Kańczuga, Stal Łańcut, Galicja Chmielnik, Strug Tyczyn (dwie ekipy) oraz Izolator Boguchwała (dwie ekipy).

Turniej rozegrano systemem "każdy z każdym" więc każda z drużyna miała do rozegrania 7 spotkań.

Izolator Boguchwała wystawił dwa zespoły, a bezpośrednim, "bratobójczym" pojedynku 3:1 wygral Izolator I. Ostatecznie nasze drużyny zajęły miejsca 1. (Izolator I) i 6. (Izolator II).

Turniej wygrał i jednocześnie historycznym, pierwszym Mistrzem Podkarpacia U16 w Futsalu został Izolator Boguchwała I przed Orłami Rzeszów i MKS Kańczuga.

Najlepszym graczem zawodów uznano zawodnika Orłów Rzeszów - Macieja Kozickiego, najlepszym bramkarzem został Marcin Majcher z MKS Kańczuga, a statuetkę najleprzego strzelca z dorobkiem 8 goli w turnieju wywalczył Oskar Matuła z Izolatora Boguchwała I .

Skład Izolatora I: Ziobro , Guzy , Wilk , Grygo , Matuła , Łysiak , Nowak , Bubicz
Skład Izolatora II: Fic , Pitera , Dobrzański , Krok , Poninkiewicz  , Rytkiewicz , Puc , Mika