W rundzie wiosennej sezonu 2011/12 Izolator nie przegrał w dziesięciu kolejnych spotkaniach 6 wygrywajac i 4 remisując.

Koniec pucharowej przygody 2014

izolatoriglopolNa 1/4 finału zakończył Izolator Boguchwała przygodę z Okręgowym Pucharem Polski. Biało-zieloni w środę 29. października ulegli po dogrywce dębickiemu Igloopolowi 1:3

Pomimo tego, że to Izolator jako pierwszy wyszedł na prowadzenie w 65. minucie po bramce zdobytej głową przez Adriana Buraka ostatecznie wygrali gospodarze, którzy najpierw w 81. minucie wyrównali stan meczu, a kolejne dwie bramki zdobyli w dogrywce.

W ostatnim jak się okazało spotkaniu pucharowym okazję do zaprezentowania się trenerowi Grzegorzowi Opalińskiemu otrzymało kilku zawodników drużyny juniorów - ćwiczący na codzień z pierwszą drużyną Jarosław Pokrywka i Szymon Słowik oraz na codzień podopieczni trenera juniorów - Tomasza Głąba - Piotr Niedźwiedzki, Aleksander Gajdek oraz Krystian Wilk.

Igloopol Dębica - Izolator Boguchwała pd. 3:1 (0:0, 1:1)

Izolator: Pawlus - Świder, Dąbek, Słowik, Dziedzic - Niedźwiedzki, Skiba, Arkadiusz Wójcik, Ćwikła - Tyburczy, Rzeźnik oraz Burak, Bukała, Krystian Wilk, Gajdek, Pokrywka