W rundzie wiosennej III ligi lubelsko-podkarpackiej sezonu 2012/13 Izolator zdobył komplet punktów w dziewięciu ligowych meczach z rzędu!!!

Dość porażek!

izolatorsieniawaW dwunastej kolejce spotkań trzeciej ligi Izolator Boguchwała po miesiącu przerwy i trzech meczach wyjazdowych powraca na własny obiekt. Przeciwnikiem Biało-zielonych w niedzielę będzie Sokół Sieniawa.

Drużyna z Sieniawy plasuje się na dziewiątej pozycji w ligowej tabeli. Na koncie piłkarzy Sokoła 18. punktów, na które złożyły się cztery zwycięstwa, trzy remisy i cztery porażki.

Nasz najbliższy przeciwnik był pierwszym liderem ligi w obecnym sezonie. Pierwszy komplet punktów Sokół zdobył w pierwszej kolejce pokonując na Hetmańskiej rzeszowską Stal 2:1. Ponadto sieniawianie pokonali także Orlęta Radzyń, Wisłokę Dębice i Lubliniankę Lublin.

Po jednym punkcie Sokół Sieniawa zdobył w meczach z Tomasovią Tomaszów Lubelski, Resovią Rzeszów i Wólczanką Wólka Pełkińska.

Natomiast lepsi od Sokoła okazali się piłkarze Avii Świdnik, Karpat Krosno, JKSu Jarosław i Chełmianki Chełm.

W przerwie letniej drużynę z Sieniawy wzmocnili następujący piłkarze: Mateusz Zajchowski, Jakub Stefan, Dawid Dziekan, Mateusz Serafin, Krzysztof Bigas i Jacek Flis. Natomiast z zespołu odeszli: Krystian Wrona, Dawid Pigan, Paweł Marczenia, Kamil Kołodziej, Krzysztof Karwacki oraz Krystian Helejcio.

W ostatniej kolejce Sokół Sieniawa zremisował na własnym obiekcie w derbach regionu z Wólczanką 3:3. Mimo dwubramkowego prowadzenia gospodarzy beniaminek z Wólki Pełkińskiej zdołał odrobić tą stratę a także wyjść na prowadzenie. Sokół punkt wyszarpał minutę przed końcowym gwizdkiem.

Natomiast w ubiegłą środę zespół z Sieniawy pokonał w meczu pucharowym występującą w klasie okręgowej Granicę Stubno 2:1 strzelając gola na miarę awansu w doliczonym czasie gry.

Po jedenastu kolejkach najlepszym strzelcem Sokoła jest Dawid Dziekan mający na swoim koncie trzy gole. Trafienie mniej ma Król Strzelców z ubiegłego sezonu – Paweł Adamczyk.

Izolator Boguchwała ostatni raz w lidze wygrał 31. sierpnia pokonując Stal Kraśnik. Od tego momentu Izolacja zdobyła zaledwie jeden punkt, notując pięć porażek. Cztery przegrane miały miejsce w czterech ostatnich meczach.

Seria bez zwycięstw Biało-zielonych została przełamana w środę w spotkaniu pucharowym kiedy to boguchwalanie wygrali z czwartoligowym Wisłokiem Wiśniowa 3:1.

Izolator z Sokołem Sieniawa w trzeciej lidze lubelsko-podkarpackiej mierzył się jak dotąd dwukrotnie. W obu spotkaniach padł remis 1:1.

W ostatnim meczu na IzoArenie w rundzie wiosennej sezonu 2013/14 bramki zdobywali Jarek Skiba, który Izolację wyprowadził w 20. minucie. Kwadrans później gola dla drużyny z Sieniawy zdobył Paweł Adamczyk. Goście to spotkanie kończyli w osłabieniu po dwóch żółtych i w konsekwencji czerwonej kartce Mateusza Padiaska.

Izolator z Sokołem miał okazję spotkać się w meczu przygotowawczym do nowego sezonu. Wówczas po wyrównanym i zaciętym meczu wygrali boguchwalanie 2:0 po bramkach Skiby (asysta Beresia) i Łukasza Wójcika, który dobił strzał Huberta Bukały.

Izolator w tym sezonie jeszcze na IzoArenie nie wygrał. Niestety Biało-zieloni nie wygrywali także w ostatnich meczach wyjazdowych. Co więcej nie zdobyli od czterech tygodni nawet punktu. Seria porażek spowodowała, że nasza drużyna wyprzedza obecnie w ligowej tabeli tylko dwie ekipy.

Sokół również ostatni raz w lidze wygrał w ostatni dzień wakacji, zatem obie drużyny na trzy oczka czekają już od sześciu tygodni.

Oby pucharowe zwycięstwo nad Wisłokiem Wiśniowa tchnęło w drużynę wiarę we włąsne możłiwości.  Pora na zwycięstwo i odczarowanie IzoAreny!

Najbliższy pojedynek Izolatora Boguchwała z Sokołem Sieniawa zostanie rozegrany w niedzielę 12. października 2014 na IzoArenie o godzinie 11:00. Arbitrem głównym tej konfrontacji będzie Pan Michał Ziemba reprezentujący Kolegium Sędziów Rzeszów.

Wszystkich prawdziwych kibiców Izolatora, którzy są z drużyną na dobre i na złe zapraszamy w niedzielne przed południe na IzoArenę!