W sezonie 2007/2008 Izolator z Witoldem Kwaśnym w bramce nie stracił gola w 10 kolejnych meczach i przez ponad 1000 minut!!!

W końcu wygrana. Stadion Avii napoczęty!

izolatoraviaIzolator Boguchwała w końcu zdobywa kompet punktów! W trzeciej kolejce Biało-zieloni pokonali w Świdniku Avię 2:1 po golach Damiana Ćwikły i Jaromira Skiby. Przy obydwu trafieniach Izolatora asystował Michał Bereś.Rywal odpowiedział trafieniem do szatni Oskara Wróbla. Było to jednak ostatnie trafienie w meczu. Avii nie będzie zatem miło wspominać pierwszego na świeżo zmodernizowanym stadionie spotkania ligowego.

To pierwsze zwycięstwo Izolatora Boguchwała w nowym sezonie! Trafienie Damiana Ćwikły było także pierwszym jego golem w barwach Izolatora. Natomiast Jaromir SKiba przełamał strzelecką niemoc trwającą od 543. minut.

W niedzielę 24. sierpnia na IzoArenie zagramy z Motorem Lublin!

Avia Świdnik - Izolator Boguchwała 1:2 (1:2)

Bramki: Wróbel - Ćwikła, Skiba

Avia: Gieresz – Gawron, Bednarek, Maciejewski, Lenart, Krawiec (55 Nowak), Orzędowski, Sadio, Wróbel (55 Byszewski), Oziemczuk (75 Czarnecki), Wójcik (70 Mazurek).

Izolator: Pawlus - Kardyś, Brogowski, Dąbek, Burak - Ćwikła (69. Bukała), Wójcik, Skiba (70. Cupryś) , Bereś (89. Domin) - Karwat, Rzeźnik (46. Szymański)

Żółte kartki: Wójcik, Orzędowski, Lenart (Avia).

Sędziował: Piotr Burak (Zamość).