izolivesieniawa{jcomments on}Zapraszamy na relację IzoLivE!!!, ze spotkania 19. kolejki III ligi pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Wólczanką Wólka Pełkińska. Spotkanie zostanie rozegrane na IzoArenie w Boguchwale

Szczegółową relację znajdziecie w rozwinięciu artykułu. Relację prosimy samodzielnie odświeżać.

Izolator Boguchwała: Kaszuba - Dziedzic, Burak, Dąbek, Kardyś - Bereś, Skiba, Wójcik Arkadiusz, Szymański - Karwat, Tyburczy
Rezerwa: Pawlus, Brogowski, Bukała, Świder, Domin, Wójcik Łukasz, Rzeźnik

Wólczanka Wólka Pełkińska: Mikus - Boratyn, Pietluch, Broda, Lech, Kocur, Padiasek, Misiło, Poprawa Adam, Ilasz , Gwóźdź
Rezerwa: Groch, Pietrasiewicz, Hala, Bober, Bednarz, Wójcik Sławomir, Poprawa Bartłomiej

90' Koniec meczu. Izolator wygrywa 3:1. Po dwóch golach Bartka Karwata i jednym golu Jacka Tyburczego. Dla Wólczanki bramkę zdobył Wójcik Słąwomir.

90' Schodzi Bereś w jego miejsce Bukała.

90' Mikus broni karnego podobnie jak w drugiej kolejce. Strzelał Bereś.

90' Rzut karny dla Izolatora faulowany Dziedzic

86' Jarek Skiba zmarnował doskonałą okazję na podwyższenie wyniku.

83' Żółta kartka dla Poprawy

82' Żółta kartka dla Rzeźnika

81' Dwie zmiany w Wólczance schodzi Boratyn oraz Padiasek w ich miejsce Pietrasiewicz i Bober

80 Żółtka kartka dla Buraka

78' Bereś w biegu minął bramkarza gości jednak piłkę z linii bramkwoej wybija obrońca.

77' Za Tyburczego wchodzi Rzeźnik

75' Murawę opuścił zdobywca dwóch goli Bartek Karwat a w jego miejsce Łukasz Wójcik

70' W porównaniu z pierwszą odsłoną meczu tempo wyraźnie słabsze.

64' Boisko opuścił Szymański w jego miejsce Domin

58' Po rzucie rożnym broni Kasza przenosząc piłkę nad bramką.

55'  Na spalonym Wójcik Sławomir. Wólczanka coraz śmielej atakuje.

52' GOL Bład Kaszuby, który wyszedł poza pole akrne następnie nie porozumienia w defensywie i Sławomir Wójcik zdobywa pierwszą bramkę dla Wólczanki.

47' Żółta kartka dla Dziedzica

46' Początek drugiej połowy o godzinie 14:04

46' Dwie zmiany w drużynie Wólczanki  murawę opuszczają Misiłoi i Ilasz w ich miejsce Hala i  Wójcik Sławomir

45' Koniec pierwszej połowy.

44' Zółta kartka dla  Damiana Misiło

40" Tyburczy sam na sam przegrywa pojedynek z Mikusem. Dobitka Szymańskiego blokowana przez obronę.

37' GOOL! Bereś w kolejnym rajdzie na skrzydle i Jacek Tyburczy strzela gola!

34' Kaszuba ratuje Izolator przed strata bramki.

30' GOOL! Ponownie Bartek Karwat! Akcja Kardysia lewym skrzydłem i Karwat  ponownie z okolic linii pola karnego zdobywa gola. 2:0!

29' Pietluch z 20 metrów strzela obok bramki.

28' Bereś w idealnej sytuacji strzela obok bramki.

26' Rzut wolny dla gości jednak bez zagrożenia pod bramką Kaszuby.

18' Wójcik Arek srrzelał z dystansu pewnie w bramce Mikus.

14' Tempo ecuz spadło. Wólczanka po stracie gola rusyzła do ataku jednak Izolacja nie dopuszcza rywala pod swoją bramkę.

11' GOOL! Bero ze skrzydła ponownie wyłozył piłkę na 16 metr do Karwata tym razem Zgredu już trafił w piłkę i w bramkę. Izolacja na prowadzeniu!

9' Kocur uciekł na skzyrzydle Kardysiowi i strzelił w boczna siatkę.

4' Karwat do Dziedzica, piłka jednak trafia do obrońcy Wólczanki, który przegrywa pojedynek z Beresiem. Strzał Bera nad bramką.

2' Dziedzic  uruchomił Beresia ten wycofał na 16sty metr tam niestety Karwat skiksował.

1' Początek meczu o godzinie 13:02. Rozpoczyna Izolator.

0' Izolator na murawę wybiegnie w zielonym komplecie strojów, goście natomiast wystąpią w pomarańczowych kosuzlkach i białych spodenkach.

0' Kapitanem Biało-zielonych w dniu dzisiejszym jest Krzysztof Szymański w Wólczancę tą rolę będzie pełnił Krzysztof Pietluch

0' Dzisiejszy mecz poprowadzi trójka sędziowska z Zamościa. Arbitrem głównym będzie Piotr Burak natomiast na liniach sędziować będą Piotr Lipczuk oraz Mateusz Garbaty

12:05 Zapraszamy na relację IzoLivE!!! ze spotkania Izolatora Boguchwała z Wólczanką Wólka Pełkińska.